סקי בחגים ומועדים

סקי בחגים

טיולי הסקי נמנים עם הטיולים הפופולריים והאהובים ביותר על מטיילים רבים מכל העולם. מדוע? משום שהחוויה הבלתי נשכחת, שגרת האימונים הייחודית, פעילויות ה"אפרה סקי" המוצעות לרבים בכל מקום והמיומנות המדהימה הנרכשת – כל אלה מייחדים את חופשות הסקי על פני חופש הנופש הרגילות, ומקנות להן קסם יוצא מן הכלל שמושך רבים לשוב ולטוס לחופשת סקי בחורף – שנה אחרי שנה.

כפי שתוכלו לראות באתר, אשת טורס מספקים מגוון רב של טיולים מאורגנים בזמן החגים, ובדילים המשתלמים ביותר בשוק. אם אתם מחפשים נופש בזמן החגים והמועדים, הרי שתוכלו למצוא מענה מבין שלל האפשרויות המוצעות לכם במסגרת חבילות הנופש של אשת טורס. ידוע שהחגים זו ההזדמנות הטובה ביותר לנפוש ללא דאגות, ושמוטב לארגן את החופשה לחו"ל בהקדם האפשרי, משום שהביקוש לחופשות אלו הוא רב.

אתרי הגלישה האופטימליים לחגים                                                                             
כפי שאתם וודאי יכולים לנחש, לחופשות הסקי נהוג לצאת בחורף...כך שסביר שתעדיפו לטוס בעת החגים ליעד המבוקש על ידיכם, ולחיות בנוחות חרף ההמולה האפשרית. חבילות הנופש שאנו באשת טורס מציעים לכם, מאפשרים שינה נוחה ומספקת במלונות בעלי דירוגים גבוהים. היתרון הרב של בנסקו הוא היותו זול במיוחד, משום שבולגריה כולה אינה בעלת תעריף גבוה ונוחה מאוד עבור התייר הישראלי. באוסטריה תוכלו ליהנות ממיקום באחד המקומות היפים בעולם, ומכך שפעילויות ה"אפרה סקי" המפנקות אינן פוסקות לרגע, ולמעשה נחשבות לטובות ביותר מבין רוב אתרי הסקי.

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם