טיולים מאורגנים לאיטליה

טיולים מאורגנים לאיטליה - חוויה יפה ומרתקת בארץ המגף  

איטליה היא ארץ רבת צבעים, טעמים, נופים וסגנונות, מהצפון שופע האגמים ועד לדרום המציג את פניה האותנטיות של התרבות המקומית. איטליה מלאת חופים שטופי שמש, יקבים משפחתיים בהם מייצרים יין משובח, בתי מלאכה מסורתיים, וסמטאות ציוריות בין בתי אבן עתיקים. מחבל טוסקנה הנדיר ביופיו, דרך רומא העתיקה, אגם גארדה, ונציה שעל גדות הנהר, סיציליה מלאת האגדות, פירנצה של מיכאלאנג'לו ועד חבל פוליה האותנטי - איטליה מציעה מסע רב חושי מלא בקסם!
כדי לחוות את איטליה בצורה הטובה ביותר, בחרו בטיולים המאורגנים שלנו, העוברים במקומות היפים והמעניינים ביותר של איטליה - ארץ המגף המיוחדת. 

חיפשתם טיולים מאורגנים לחול בזול? איטליה היא מקום מרתק והיא גדושה באטרקציות עבור התייר המזדמן אליה. כפרים קסומים, נופים מהמרהיבים בעולם, אומנות, ארכיטקטורה מעוררת השראה, אוכל נהדר, יין ערב לחך, אופנה עילית, אירועים וקרנבלים – איטליה מציעה את כל אלה והרבה יותר. פיזה, פירנצה, ונציה, הרי הדולומיטים, אגם גארדה וסיינה - אלו הם רק חלק קטן מהאתרים שממתינים לכם ועושים את כל ההבדל...תיירים המגיעים לאיטליה יכולים לשהות בה שבועות, לבקר בכל האתרים התיירותיים ולא להשתעמם אפילו לרגע. במהלך טיול באיטליה ישנן ללא ספק כמה תחנות שאסור לוותר עליהן

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם