טיולים מאורגנים לפראג בודפשט וינה

טיול מאורגן לפראג בודפשט וינה - מסע מרתק לבירות הקסומות של אירופה יחשוף בפנינו נופים מרתקים ובלתי נשכחים

אתרים באזור פראג בודפשט וינה שאסור לפספס:

  • וינה - בירת אוסטריה היא עיר מרשימה עם מבנים מרהיבים ואופי ייחודי. העיר העתיקה של וינה מהווה מוקד משיכה לתיירים רבים בזכות סמטאותיה הציוריות והארכיטקטורה הייחודית. כדאי לבקר בקתדרלת סנט סטפן, בניין העירייהה ובניין הפרלמנט
  • בודפשט - בירתה של הונגריה הבנויה על גדות הדנובה. כדאי לבקר ברובע היהודי בו נמצא בית הכנסת הגדול באירופה, ה"ערבה הבוכייה", "כיכר הגיבורים" ואנדרטת המילניום וכן בנין הפרלמנט המפואר. מעבר לדנובה ניתןן למצוא את גבעת המצודה שבבודה בה כנסיית מטיאש ומצפה הדייגים ממנו ניתן לערוך תצפית מרהיבה על העיר והגשרים למרגלות "אנדרטת השחרור".
  • פראג - בירתה של צ'כיה, הבנויה על גדותיו של נהר הוולטאווה, היא אחת מהערים היפות באירופה. כדאי לבקר ברובע היהודי של פראג  בו נמצא את בית הכנסת ואת ביתו של הגולם מפראג. ניתן להמשיך בסיור לאורך גשר קארלל המעוטר פסלים רבים ולערוך תצפית מרהיבה על העיר.
  • קרלובי וארי - עיירת המרפא המפורסמת בעולם (קרלסבאד) הנמצאת במערב בוהמייה. העיר נקראת על שם קארל הרביעי שגילה את המעיינות במאה ה- 14. קיסרים, מלכים ואנשי החברה הגבוהה היו מבלים בעיירה, ביניהם גםם יהודים אמידים מאירופה. נהדר לשוטט לאורך המדרחוב המרכזי, בקולונדות המלכותיות בסגנונות הקלאסי והבארוק.
הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם