מבצעי טיסות לארצות הברית בחורף

מצאנו עבורך את מבצעי הטיסות לארצות הברית בחנוכה

מצאנו עבורך את מבצעי הטיסות לארצות הברית בפסח

24 מצאנו עבורך את מבצעי הטיסות לארצות הברית בקיץ

ארצות הברית היא יעד תיירותי אהוב, ובמיוחד על ידי הישראלים. בשל גודלה העצום, ניתן למצוא בה מבחר של נופים ואתרים מיוחדים לטיול, וגם שפע של אטרקציות נהדרות, המתאימות לכל הגילאים. היא משלבת בין פארקים, ערים גדולות ומודרניות ותרבות מעניינת, הבאה לידי ביטוי בשלל מוזיאונים, הופעות ואירועים. מצאו כאן הצעות אטרקטיביות עבור טיסות לארצות הברית במגוון תאריכים ולשלל יעדים >>

יעדי ארצות הברית

שיקגו, בוסטון, ניו יורק, מיאמי, לוס אנג'לס, לאס וגאס, פלורידה ועוד...

 

ההגעה לארצות הברית

ישנן לא מעט טיסות ישירות לארצות הברית, היוצאות משדה התעופה בן גוריון של חברת אל על ושל חברות תעופה זרות, המוציאות גם הן טיסות מישראל. ישנן חברות המציעות טיסות לארצות הברית, עם עצירות ביניים שונות (טיסות המשך –connection ), כמו אלאיטליה Alitalia, שעוצרת ברומא (Rome), טורקיש Turkish Airlines שעוצרת באיסטנבול (Istanbul) וכדומה. משך הטיסה הכולל וגם מחירה משתנה בהתאם ליעד.

טיסות אל-על לארצות הברית

לאל-על, חברת התעופה הישראלית, טיסות ישירות לארצות הברית: לניו יורק, ללוס אנג'לס, לבוסטון, למיאמי,ללאס וגאס. נוסף על כך לאל-על גם הסכם קוד שייר עם חברת ג'ט-בלו Jet Blue Airways, המספקת טיסות פנימיות בארה"ב ליותר מ-36 יעדים! כך שתוכלו לצאת מנתב"ג לניו יורק או בוסטון ומשם לעלות לטיסת המשך.

שדות תעופה מרכזיים בארצות הברית

בארצות הברית שדות תעופה רבים, אולם שלושת הגדולים והידועים בהם הם:

 

 

שדה התעופה על שם ג'ון פ. קנדי John F. Kennedy International Airport

זהו אחד משדות התעופה הגדולים והחשובים בארצות הברית. הוא משרת את העיר ניו יורק ועוברות בו המוני טיסות מדי יום. שדה תעופה זה ממוקם במרחק של 19 ק"מ ממנהטן וכדי להגיע ישירות ממנו אל מרכז העיר ניתן להיעזר במוניות, ברכבת, באוטובוסים נוחים או ברכב שכור.

שדה התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס Los Angeles International Airport

ממוקם במרחק של 26 ק"מ מהעיר לוס אנג'לס ונחשב גם הוא בין שדות התעופה העמוסים ביותר של ארצות הברית. הוא השמיני בגודלו בעולם ומשרת טיסות, המגיעות מיעדים שונים. כדי להגיע משדה התעופה אל מרכז העיר, מוצעים כמה אמצעי תחבורה נוחים ויעילים, כמו, האוטובוסים, המטרו, המוניות וגם שאטלים מיוחדים.

שדה התעופה הבינלאומי של מיאמי Miami International Airport

בין החשובים והגדולים במדינה. שדה תעופה זה ממוקם לא רחוק ממיאמי (Miami), במרחק של 13 ק"מ ממרכז העיר. הוא משרת חברות תעופה רבות, ונוחתות וממריאות ממנו טיסות אל יעדים רבים ברחבי העולם. אם אתם עולים על טיסות לארצות הברית, הנוחתות בשדה התעופה, תוכלו להגיע ממנו ישירות אל העיר בעזרת אוטובוסים, רכבת ומונית.