דילים ברגע האחרון

ספונטניים? הרווחתם!

טיסות המוגדרות כטיסות "ברגע האחרון" הן טיסות או חבילות נופש וכדומה, המוצעות במחירים נמוכים במיוחד, כמה ימים לפני הטיסה עצמה. הטיסות ככלל יכולות להמשיך להימכר אפילו שעות ספורות לפני מועד הטיסה, כל עוד נשארו מקומות פנויים על המטוס.

לאילו יעדים ניתן בדרך כלל למצוא טיסות או חבילות "ברגע האחרון"?

באופן כללי ביותר, קשה יותר למצוא טיסות ליעדים מבוקשים אך רחוקים, משום שלטיסות כאלה אנשים נוהגים להתכונן מראש, מפאת זמן הטיסה ומפאת הזמן שהם מתכוונים לשהות שם (בדרך כלל מתקיים יחס כזה, שככל שהטיסה ארוכה יותר, כך התיירים יעדיפו להישאר כמה ימים ביעד). אולם, קיימים לא מעט יעדים מבוקשים, אשר נחשבים ל"קרובים" יחסית מבחינת זמן טיסה. יעדים אלו בדרך כלל יופיעו יותר בעמודי חבילות הרגע האחרון, מכיוון שמדובר בטיסות מבוקשות מאוד, ליעדים קרובים אשר מטבע הדברים יותר תיירים מגיעים אליהם (יותר תיירים = יותר טיסות).

דילים דקה 90: האם זה באמת משתלם?

התשובה לשאלה הזו מן הסתם תלויה בכם, אולם חשוב לזכור כי דילים ברגע האחרון אינם מעידים שתצאו בהכרח לחופשה לא מתוכננת. בארצנו הקטנטונת, שבה אוהבים מבצעים, אנשים רבים סומכים על החופשות האלה כאשר הם מתכננים טיול. נכון, לא כל אחד יכול להחליט שהוא נוסע פתאום לשבוע, אולם תופתעו לגלות כי במקרים רבים החבילה עצמה, זמני הטיסות וכו' גמישים למדי, כך שתוכלו בהחלט להתאים את עצמכם.

במה להתחשב כאשר בוחרים דיל כזה?

תחילה, יש להתחשב במאפיינים העיקריים של החופשה, דהיינו זמן טיסה, זמן שהות ביעד ומה הדיל כולל. באופן מפורט יותר, יש להתחשב בשעה שבה הטיסה מגיעה ליעד, אילו אטרקציות קיימות באותה העת ביעד וכדומה. ייתכן שתעדיפו לסמוך על חבילות מלאות יותר, בעוד שבמקרים אחרים תעדיפו דווקא להזמין חבילה בסיסית ולהסתדר לבד ביעד עצמו.

לסיכום, דילים של הרגע האחרון משתלמים במיוחד עבור יעדים רבים. חיפוש נכון יביא לכם בוודאי את החופשה המושלמת במחיר נמוך ביותר. אולם, גם אם מדובר בחופשה אשר איננה מתוכננת היטב, זכרו כי דילים של הרגע האחרון עדיין יכולים להיות משתלמים עבור חופשות קצרות וספונטניות לזוגות, ליחידים או למשפחות.

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם