טיולים מאורגנים לזנזיבר

ניחוחות של תבלינים, שמורות טבע בהן חיות בר וקופים נדירים, חופים מדהימים, שוניות אלמוגים, כפרים מסורתיים ציוריים והיסטוריה מרתקת: כל אלו יהפכו את הטיול המאורגן שלנו באי זנזיבר שבמזרח אפריקה לחוויה טרופית, תרבותית ואנושית בלתי נשכחת. הטיול שלנו ייקח אתכם לביקור באי שהוא פנינת טבע אמיתית על שפת האוקיינוס, הישר לתוך ימי קסם מלאי נופים, תושבים ידידותיים, מרחבים פלאיים ועוד מגוון פעילויות ומראות מרהיבים.

אי התבלינים

זנזיבר נחשב ל"אי התבלינים" - אפשר למצוא בו חוות תבלינים מרהיבות, צמחים ארומאטיים ועשבי תיבול נדירים. מאז ומתמיד תבלינים וצמחים היו חלק בלתי נפרד מהתרבות הצבעונית והתוססת של תושבי האי. כבר לפני מאות שנים, דרש סולטן זנזיבר מבעלי הקרקעות לנטוע עצי תבלין על אדמתם ומאז התנהלו בו חיי מסחר עשירים דרך הים. הטיול המאורגן שלנו כולל גם סיור תבלינים בו תוכלו לפגוש את התבלינים המוכרים מהמטבח הביתי כמו קינמון, ג'ינג'ר וציפורן, ועוד תבלינים ותמציות בטעמים חזקים ומיוחדים.

איפה נבקר במהלך טיול מאורגן לזנזיבר?

הטיול המאורגן שלנו מתחיל בסיור בעיר העתיקה "סטון טאון" העשויה מאבן ואלמוגים ומלאה בסמטאות והיסטוריה מרתקת. משם נמשיך אל ביקור בשוק העבדים ההיסטורי ובתיהם של המיסיונר הסקוטי דייויד לווינגסטון והזמר המפורסם פרדי מרקורי. בהמשך נבקר בחוות תבלינים צבעונית ומלאה בניחוחות ובשמורת יער ג'וזאני, שם נפגוש טבע פראי, חיות מסקרנות ואת קופי הקולומבוס אדומי הפנים. נצא לשייט מהנה באמצעות סירות דאו מסורתיות ונתור אחרי דולפינים. לאחר מכן נבקר בכפר דייגים ציורי, נפגוש תושבים ונבקר בשוק הדגים. במהלך הטיול המאורגן יוקדש זמן לפעילות עצמאית ומהנה של בילוי ונופש עם אפשרויות לצלילה ושייט. בהמשך נצא לסיור באי האסירים המשמש גם כשמורת טבע עם צבי ענק. נוכל גם לצלול באי המוקף בשוניות אלמוגים מרהיבות. לאחר מכן נחזור לביקור קצר בסמטאות הקסומות של העיר העתיקה.

אשת טורס מאחלת לכם טיול של פעם בחיים בזנזיבר!

טיול מדהים עם ניחוחות, בעלי חיים וטעמים בזנזיבר שבטנזניה - טיול עם מיטב האתרים ונופש מרגיע!

טיול מדהים עם ניחוחות, בעלי חיים וטעמים בזנזיבר שבטנזניה - טיול עם מיטב האתרים ונופש מרגיע!

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם