סקי למשפחות וילדים

סקי משפחות וילדים

אם גם אתם גלשתם בילדותכם במסלולים למתחילים, באחד מאתרי הסקי באירופה, וודאי תירצו שגם ילדכם יחווה את אותה החוויה, מכיוון שאין שני לה. ככיום מגוון אתרי סקי באירופה, מציעים לכל בני המשפחה חופשה חלומית מרובת אטרקציות. איטליה, בולגריה, אנדורה ועוד....


אולי תופתעו לדעת, אבל ילדים יכולים להתחיל ללמוד לגלוש בגילאים מאוד צעירים, החל מגיל ארבע ברוב האתרים באירופה.  דווקא בגילאים צעירים אלה, החוויה פחות מעוררת חשש. פעילות הגלישה תורמת רבות לילדים, היא משפרת את היכולות הגופניות, מחזקת את שרירי הגוף, ומדובר גם על חוויה שהיא חברתית, הילדים לומדים לגלוש עם ילדים נוספים, מה שמעצים את האווירה בעבורם. למעשה, לאחר 4 עד 5 ימי לימודים והדרכה, הילד יוכל להתחיל לגלוש במסלולים למתחילים. או אז הוא יחוש את האדרנלין הזורם בדמו ויתמכר לחוויה. 

איך להתנהל עם הילדים בחופשת סקי?

כל הקשור לגלישה, יש להעניק לילד כמה שיותר עצמאות על מנת שיצבור ביטחון עצמי. לא יקרה כלום אם הם יפלו שוב ושוב. מעבר לגלישת סקי, האתרים השונים מציעים עוד שלל אטרקציות אחרות לילדים ומבוגרים. הילדים יוכלו ליהנות ממתחמי החלקה על הקרח, מנסיעה עם מזחלות כלבים, מכרכרות סוסים, חתולי שלג ועוד. באתרי הסקי שפע מסעדות, רובן מציעות מנות שילדים אוהבים, וגם בתי המלון מתאימים את עצמם לקהל הצעיר, הכל על מנת שאלה לא ישתעממו לרגע. וההורים? גם להם יש מה לעשות למעט גלישה. בכל האתרים חיי אפרה סקי מפותחים ותוססים. עם תום הגלישה זה הזמן להתפנק באתרי ספא, לסעוד במסעדות מעולות, לבלות בברים, פאבים או מועדונים. סקי משפחות וילדים מבטיח לכם חופשה בלתי נשכחת והרבה חוויות שלא תשכחנה במהרה.

רוצים לצאת עם הילדים לחופשת סקי חלומית באירופה? לאשת טורס יש מה להציע לכם!

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם