יש לכם שאלה על חופשה בימי הקורונה? לחצו כאן

טיסות לניו-יורק

מטבע
דולר

ניו יורק היא יעד מבוקש בכל עונה: בקיץ היא עיר תוססת ובעונות הסתיו והחורף אין רומנטית ממנה. לכל המתלבטים איך ומתי לטוס – להלן מדריך קצר שיעשה לכם סדר בבלאגן.

מפת ניו יורק

  • פסל החירות
  • אמפייר סטייט בילדינג
  • מוזיאון המטרופוליטן
  • המוזיאון לאמנות מודרנית
  • הצגות בברודוויי
הגדל מפה

מתי לטוס לניו יורק

טיול לניו יורק כדאי לתכנן בהתאם מטרת הנסיעה. מטיילים שמתכננים לשהות זמן רב בשיטוט בעיר, לא מומלץ שייסעו בחודשי החורף הקרים. החודשים המבוקשים ביותר הם סוף מרץ עד יוני, כמו גם חודשי ספטמבר עד נובמבר, אך גם מי שבוחר לטוס בעונות המעבר הללו צריך לקחת בחשבון שמזג האוויר עלול תמיד להפתיע. לעומת זאת, מי שמתכנן את הטיול שלו בהתאם לסיילים הגדולים, אולי כדאי שבכל זאת יבחר לבקר בניו יורק דווקא בחורף – בסוף נובמבר מתחילות המכירות המיוחדות לקראת חג המולד, המחירים יורדים עוד יותר בחודש דצמבר ככל שמתקרב תאריך ערב החג, ובחודש ינואר מתקיימת מכירת עודפים. גם בפברואר, החודש שבו חוגגים את יום האהבה וולנטיינ'ס דיי, ניתן למצוא מבצעים משתלמים.

טיסות סדירות

טיסות סדירות לניו יורק ניתן למצוא לכל אורך השנה. הטיסה נמשכת בדרך כלל כ-12 שעות וניתן לבחור לטוס דרך אל-על או דרך חברות זרות. חברות התעופה העיקריות בשוק הן דלתא, קונטיננטל ויונייטד איירלינס, שדרכן ניתן להזמין טיסות ישירות לניו יורק. מי שמעוניין להוזיל עלויות, יכול לבחור בטיסות הכוללת עצירות ביניים ולטוס עם חברות כמו אייר פראנס ולופטהאנזה וייתכן שמי שבוחר בעצירה במזרח אירופה, יצליח לקבל הנחה גדולה יותר על הטיסה.

איך לחסוך בעלויות הטיסה?

קשה יותר למצוא טיסות שכר (צ'רטר) לניו יורק, אם כי לעתים חברות שונות יציעו מחירי מבצע של "הרגע האחרון". קיימת גם האפשרות להזמין טיסה מספר חודשים לפני המועד המתוכנן ולזכות בכרטיס מוזל. תמיד אפשר לנסות להתמקח מול סוכנות הנסיעות, והכי חשוב - לקרוא את האותיות הקטנות ולוודא מה בדיוק נכלל במסגרת המחיר שאתם משלמים.