אתרים מומלצים בליסבון

מנזר ג'רונימו (Mosteuiro Dos Jeronimos)

הוא מנזר מקסים, הנחשב אתר מורשת של אונס"קו אוחד האתרים המעניינים בעיר. הוא נבנה בין השנים 1501 ל – 1541 וחזיתו המפוארת נשתמרה עד היום למרות רעידת האדמה החזקה בעיר, שפקדה אותה במאה ה – 18. במנזר גן מקסים עם פסלים וחצר יפהפה, הנחשבת בין החצרות היפות ביותר בעולם וגם כמה מוזיאונים, כמו המוזיאון הימי, המוזיאון הארכיאולוגי וגם פלניטריום.

מוזיאון המרכבות (Museu Nacional Dos Coches)

הוא מוזיאון מיוחד במינו ואחד הגדולים מסוגו. יש בו מעל 60 כרכרות שונות והוא ממוקם במבנה, ששימש בעברו לבית ספר לרכיבה. במוזיאון שני חדרים שונים, כשאחד מהם מעוצב ומפואר במיוחד.

מרכז התרבות של בלום (Centro Cultural De Belem)

מדובר במתחם גדול מאד בליסבון, הנחשב אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר בעיר. מרכז התרבות המיוחד הזה, שעוצב על ידי שני ארכיטקטים מקומיים ידועים, כולל בתוכו מוזיאון לעיצוב, המציע מגוון של תערוכות שונות, וגם אולמות למופעים, המתקיימים בו לאורך כל השנה.
 

בית הנקודות (Casa Dos Biscos)

הוא מבנה מיוחד במינו שקשה לפספס. מדובר בבית, שנבנה בשנת 1523 וחזיתו מעוטרת בשלל של עיטורים מעוגלים, כמעין נקודות גדולות. הבית, שבנה בהוראתו של בנו של המשנה למלך הודו – אלפונסו דה אלבקרק, עוצב על פי מגמות העיצוב שהיו אופייניות באותה תקופה באירופה והגיעו בעיקר מאיטליה. המקום נהרס כמעט כליל בשנת 1755 בעקבות רעידת אדמה חזקה, אולם שופץ על פי עיצובו המקורי בשנת 1981. הוא אמנם איננו פתוח כיום למבקרים, אך ניתן להתרשם מחזיתו יוצאת הדופן.

 

ליסבון – חופשה בבירת פורטוגל הצבעונית

שעה ביעד
21:29
מזג אוויר
19°
מטבע
אירו

ביקור בליסבון, בירת פורטוגל, הוא הזדמנות ליהנות מרחובותיה המקסימים, סמטאותיה המיוחדות וגם ממבנים עתיקים ומנזרים מיוחדים. זוהי עיר צבעונית מאד המתאימה לכל הגילאים. אפשר למצוא בה גם אוכל טוב, המבוסס ברובו על מאכלים אותנטיים שונים וגם תרבות מקומית מיוחדת במינה.

למה להזמין נופש באשת טורס?
  • מובילים בתיירות לחו"ל כבר מעל 30 שנה
  • חבילות נופש, טיסות ומלונות בלעדיים במבחר יעדים בעולם
  • במיוחד לטעמכם. המלונות שאנו משווקים הומלצו ונבחרו על ידי קהל לקוחותינו
  • הכי מעודכנים. כל המידע, החבילות והטיסות שלנו מתעדכנות על בסיס קבוע לנוכח השינויים וההגבלות האחרונות
  • שירות מקצועי, אנושי ואכפתי
  • רק ללקוחות אשת: שירות חירום הפתוח 24/7

מזג אוויר בליסבון

מזג אוויר ממוצע בליסבון
  • משקעים
  • טמפרטורה
תחזית לימים הקרובים בליסבון
16.07
25°
16°
בהיר/שמשי
17.07
27°
16°
בהיר/שמשי
18.07
31°
17°
בהיר/שמשי