טיולים מאורגנים

183 מסלולי טיול ב - 96 יעדים בעולם

אז למה טיולים מאורגנים?

הטיולים המאורגנים שלנו כוללים מסלולים ייחודיים, מדריכים מומחים, אטרקציות בלעדיות ועוד שפע של אתרים ופעילויות, במחירים מצוינים! טיולים מאורגנים למזרח הרחוק, לאירופה ולאסיה, טיולי משפחות או טיולים עבור קהל שומר מסורת: איתנו תגיעו לכל מקום ובכל דרך!

אתם אולי יכולים לדמיין את החופשה המושלמת, אבל כשזה מגיע לשלב המעשי של הזמנת טיסות, מלונות וסידורי קרקע - מהר מאוד תלכו לאיבוד ותגלו כי הרכבת טיול במו ידיכם מסובכת הרבה יותר מאשר חשבתם בתחילה. כך או כך יתברר לכם כי טיול מאורגן הוא פתרון נהדר: החיסכון בזמן ומניעת כאב הראש הכרוך בארגון שייחסכו מכם שווים את הכל כך שכל מה שנותר לכם זה לצאת לחופשה בראש שקט.

כל היתרונות של טיול מאורגן

טיולים מאורגנים הם פתרון נהדר למי מאיתנו שאין לו זמן או עניין בתכנון כל פרט ופרט בטיול בכוחות עצמו הרשמה לטיול מאורגן היא דרך מצוינת להכיר ולטייל עם אנשים בעלי תחומי עניין משותפים. טיול מאורגן הוא חופשה מסוג מיוחד היעד שאותו תבחרו הוא כמובן שיקול חשוב, אבל איכות ההדרכה ובחירת המסלול הם שיקולים חשובים לא פחות בבואכם לבחור טיול מאורגן באשת טורס אנו מעסיקים את המדריכים הטובים והמנוסים ביותר בתחום של טיולים מאורגנים אשר, מלבד ניסיון וידע כמעט אינסופי על כל אזור ואזור והיכרות מעמיקה עם תושבי המקום, ישמחו לעזור ולהציע אוזן קשבת בכל בעיה, במידה ותעלה, במהלך הטיול.

 

למה להזמין באשת?
  • מעל 60,000 נוסעים בטיולים מאורגנים!
  • כ - 170 מסלולי טיול למגוון יעדים בעולם!
  • מבחר מסלולי טיול מלאים,מובטחים וללא ימים חופשיים!
  • טיולים במחירים הטובים ביותר!
  • טיולי ג'יפים,טיולים לשומרי מסורת, למשפחה ועוד!
  • צוות מדריכים מומחה, איכותי וקבוע מבית אשת טורס!
הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם