טיול מאורגן לאפריקה

מטיילים ליבשת המיוחדת בעולם

בעלי חיים וטיולי ספארי, תצפיות על נופים מרהיבים, מפגש עם שבטים מיוחדים וטיולים בטבע הפראי – מכל אלה ועוד תוכלו ליהנות בטיולים המאורגנים של אשת טורס לאפריקה, היבשת המיוחדת בעולם.

אפריקה מציעה אטרקציות מגוונות למבקרים בה, מהדיונות במדבר ועד חופי האוקיינוס האטלנטי, ממפגש עם החיות במקום הטבעי שלהן ועד ביקור במרכז יהלומים וביקבים מקומיים.

בואו איתנו לטיול מרהיב באפריקה- היסטוריה ותרבויות מרתקות, טבע פראי ונופים אותנטיים יוצאי דופן.

 

 

לפניכם מספר אתרים מומלצים בהם תוכלו לבקר בטיול מאורגן לאפריקה:

פארק הפילים אדו - Addo Elephant National Park

בפארק הפילים בדרום אפריקה תוכלו לראות מקרוב מאות פילים ומספר סוגים נוספים של חיות. יש אפשרות לעשות בפארק סיורים רגליים בדרגות קושי שונות, טיולי 4X4, רכיבה על סוסים ועוד. במקום ישנו גם אזור המתאים לפיקניקים, חנות מזכרות ושירותים.

 

שמורת הטבע אטושה – Etosha

שמורת טבע עצומה השוכנת בצפון נמיביה, אשר סובב אותה נוף מדברי עם מעט צמחים ועם שיחים קוצניים נמוכים וחיים בה בעלי חיים מכל הסוגים, ביניהם פילים, קרנפים, אריה, פלמינגו, זברה, ג'ירפה, עופות שונים, שרקנים ועוד. בסיור בשמורה תוכלו גם להתרשם ממדבריות מלח ומבורות מים שסביבם מתרכזים בעלי החיים ותחוו חיבור אמיתי לטבע.

שמורת הטבע ווטרברג – Waterberg

ווטרברג היא שמורת הטבע ההררית היחידה בנמיביה. סוואנה אפריקאית בגובה של יותר מ-2000 מטרים עם אקלים מתון, נהרות, הרים ושטחים פראיים בהם תוכלו לפגוש באריה, פיל, קרנף, נמר, תיאו, ציפורים ובעלי חיים נוספים שחלקם בסכנת הכחדה, צמחייה, מגוון מסלולי הליכה ונופים המשלבים צוקים גבוהים, אבן חול אדומה ומישורים מדבריים.

 

טוואיפלפונטיין - Tweyfelfontein

תסיירו באתר המורשת העולמי טוואיפלפונטיין בנמיביה, שיציג בפניכם פיסות של היסטוריה, תרבות ודרכי תקשורת שנשתמרו בטבע עד היום, עם ממצאים ארכיאולוגיים מתקופות שונות ואלפי ציורים פרה-היסטוריים על קירות וסלעים במגוון צבעים. ציורים אלה מיוחסים לבושמנים, ציידים שחיו באזור לפני אלפי שנים.

 

שמורת הטבע "מיטת הנוצות" - Featherbed Nature Reserve

מהעיירה נייזנה Knysna בדרום אפריקה, תצאו לשייט במפרץ של שמורת הטבע הפרטית "מיטת הנוצות", שהיא אתר מורשת טבעי וניתן להגיע אליה רק בשייט. תעלו ברכבל ותשקיפו על הנוף הטבעי היפה שמסביב ועל המקום בו הנהר נשפך לאוקיינוס, על הלגונה הכחולה ועל הצוקים הענקיים המכונים "הראשים".

 

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם