טיולים מאורגנים לאפריקה

טיולים מרגשים ביבשת המדברית והפראית.

טיולים מאורגנים באפריקה נערכים בליווי צמוד של מיטב המדריכים, המכירים לעומק את האזורים בהם תבקרו. טנזניה, קניה, זנזיבר, מרוקו, דרום אפריקה, אתיופיה ועוד - לכם נותר רק לבחור את היעד!

יבשת אפריקה מציעה טבע אין סופי כמו הקילימנג'רו עם קרחוני העד, המדבריות, הדיונה הגדולה בעולם בנמביה, החופים האקזוטים עם עצי הקוקוס, אתרי הצלילה מרהיבים, כרישי הלוויתן ולוויתני הגבנון, הסוואנות הבלתי נגמרות, היערות הטרופים, נדידת החיות הגדולה בעולם ואין ספור סוגי הציפורים. אפריקה היא המקום המושלם טבע שלא נגעה בו יד אדם.

תופתעו לדעת שיש באפריקה גם טיולים מודרניים יותר. דרום אפריקה מציעה פארקי שעשועים, ערים מודרניות, כבישים נוחים בשילוב עם טבע ושבטים. באתיופיה לעומתה, תרגישו שחזרתם אל ימי התנ"ך או התקופה הפרי היסטורית, בה שבטים עתיקים שומרים על מסורות בנות אלפי שנים כמעט ללא שינוי.
 
ישנם מגוון סוגים של טיולים לאפריקה. תוכלו לבחור לנסוע בטיול ג'יפים, עם נהג או בנהיגה עצמי, ברכב פרטי נוח או במיניבוסים ממוזגים. אפשר גם לצאת למסע טיפוס, טיולי אופנועים וטיול אופניים. אפריקה מציעה לא רק אטרקציות ביבשה, אפשר לצאת למסע ביאכטה, לשוט בקייקים, לצאת לרפטינג ועוד, כמו גם, מגוון עצום של טיסות פנים פרטיות וטיסות צ'רטר למי שרוצה לוותר על הנסיעות הארוכות.
 
מבחינת ספורט ונופש, אפריקה היא האולטימטיבית - יש באפריקה מגוון אתרי גולף מפנקים, אפשר להצטרף לאחד מהמרתונים ביבשת, או לאימוני ריצה עם אלופי העולם. אפשר לנוח ולהירגע בלודג' מפנק ליד אגם קסום ומשם לבקר את הגורילות. אין סוף הפתעות.
 
המגורים באפריקה – אוהלים? לא רק. יש ביבשת הכל, אפילו הנסיך ווילאם הציע נישואים בלודג' בקניה. אפשר לישון באוהלים מפנקים, כאלה שתשכחו בהם שאתם בתוך אוהל. יש אפשרות לישון גם באוהלי סיירים, בבתי מלון גדולים ומרווחים, או במלונות בוטיק קטנים ואינטימיים. בטיולים של אשת הלינה היא ברמה טובה, אנחנו מקפידים על מיקום הלודג'ים בתוך השמורות. הלודג'ים עצמם נבדקים על ידי צוות אשת טורס, וכמו כן, ישנה הקפדה על התאמת האוכל לטעם הישראלי.
 

 
 

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם