טיסות לפראג בחופש הגדול

מבצעי טיסות לפראג בחגי תשרי

מפת פראג

  • המוזיאון היהודי
  • בית הקברות היהודי העתיק
  • השעון האסטרונומי
  • מצודת פראג
הגדל מפה

העיר כבר אינה שבויה בחלום, לשמחתנו השחר כבר בוקע בה, ותוך כ-4 שעות תוכלו להגיע אליה בטיסה ישירה עם ישראייר או עם אחת מחברות הלואו קוסט Wizz ו-Ryanair. .  נמל התעופה ואצלב האוול שוכן כחצי שעת נסיעה מפראג, ומשם כבר הדרך לאגדות קצרה מאד. הבירה הצ'כית נחשבת לאחת הערים היפות בתבל וממשיכה לשמר את ההגדרה הזו כבר עשרות שנים. כל סנטימטר בעיר הזו מתגלה כקסום, הבירה נמזגת ונלגמת כמו מים, הרחובות מעוצבים ומסוגננים בשיא אירופאי, החנויות מפתות ואווירת התיירות ממלאת את פראג בכל יום ושעה, ונדמה שאף פעם לא מספיק ממנה.

העיר עצמה נחלקת לעיר חדשה, שבה הכל עכשווי, זוהר ועשיר בחיי לילה, מסעדות יוקרתיות ותרבות צעירה, ובחלק העתיק של פראג ניתן למצוא את הרובע היהודי שייגע גם בלבבות של כל אחד בעם גם אם אינו דתי. מבחר טירות, כנסיות ומבנים עם אדריכלות של מאות שנים יהפכו את ההליכה ברחובות לחוויה של אושר מתמשך. הגשרים ובראשם גשר קארל הם אטרקציה בפני עצמם, והצעידה עליהם תוך מבט סוקר על יופיה של פראג תחמם את גופכם, ואת לבכם. 

 

 

 

טיסות לפראג

מטבע
קורונה צ'כית

פראג נחשבת בין הערים היפות והרומנטיות ביותר באירופה, בדומה לפריז. יש בה ארכיטקטורה מיוחדת מאד, מבנים עתיקים ואטרקציות יוצאות דופן. היא מזמנת אליה זוגות, המחפשים יעד שליו ונעים, וגם מטיילים המעוניינים לפגוש מקרוב את התרבות המקומית ואת ההיסטוריה העשירה של העיר. טיסות לפראג יוצאות לאורך כל השנה ומוצעות על ידי חברות תעופה שונות ובתעריפים שונים.

עוד על פראג