טיסות המוגדרות כטיסות "ברגע האחרון" הן טיסות או חבילות נופש המוצעות במחירים נמוכים ומשתלמים במיוחד, להזמנה מספר ימים לפני הטיסה עצמה. הטיסות ככלל יכולות להמשיך להימכר אפילו עד שעות ספורות לפני מועד הטיסה וכל עוד נשארו מקומות פנויים על המטוס.

לאילו יעדים ניתן בדרך כלל למצוא טיסות או חבילות "ברגע האחרון"?

באופן כללי, לרוב קשה יותר למצוא טיסות של הרגע האחרון ליעדים מבוקשים אך רחוקים, משום שלטיסות מסוג זה רוב האנשים נוהגים להתכונן מראש, מפאת זמן הטיסה ומפאת הזמן שהם מתכוונים לשהות שם. בדרך כלל, ככל שהטיסה ליעד ארוכה יותר, כך התיירים שמגיעים אליו יעדיפו להישאר בו זמן ארוך יותר. אולם, קיימים לא מעט יעדים מבוקשים שנחשבים לקרובים יחסית מבחינת זמן טיסה. יעדים אלו לרוב יופיעו יותר בעמודי חבילות הרגע האחרון, כיוון שמדובר בטיסות מבוקשות מאוד ופופלאריות יותר בקרב תיירים.

דילים דקה 90: האם זה באמת משתלם?

התשובה היא לרוב "כן". חשוב לזכור כי הזמנת דילים ברגע האחרון אינה מעידה בהכרח על כך שתצאו לחופשה לא מתוכננת. בארצנו הקטנטונת, שבה אוהבים מבצעים, אנשים רבים סומכים על החופשות האלה כאשר הם מתכננים טיול. אומנם לא כל אחד יכול להחליט בספונטניות שהוא נוסע פתאום לשבוע, אך תופתעו לגלות כי במקרים רבים החבילה עצמה, זמני הטיסות וכו' גמישים למדי, כך שתוכלו להתאים את עצמכם או אפילו למצוא דיל לסופ"ש.

במה להתחשב כאשר בוחרים דיל כזה?

חשוב לבדוק את המאפיינים העיקריים של החופשה: זמן הטיסה, זמן השהות ביעד ומה הדיל כולל. יש להתחשב בשעה שבה הטיסה מגיעה ליעד – האם אתם מגיעים בלילה ומפסידים יום או נוחתים בשעה סבירה במהלך היום, אילו אטרקציות קיימות באותה תקופה ביעד ופרטים נוספים. ייתכן שתעדיפו לסמוך על חבילות מלאות יותר, בעוד שבמקרים אחרים תעדיפו דווקא להזמין חבילה בסיסית ולהסתדר לבד ביעד עצמו.

לסיכום, דילים של הרגע האחרון משתלמים במיוחד עבור חופשות ביעדים רבים בחו"ל ובארץ. חיפוש נכון יביא לכם בוודאי את החופשה המושלמת במחיר נמוך ואטקרטיבי עבור חופשות קצרות וספונטניות לזוגות, ליחידים או למשפחות ולעיתים גם עבור חופשות ליעדים רחוקים יותר ולשהות ארוכה יותר.

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם