טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

טיולים מאורגנים באווירה יהודית

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת הם אופציה מועדפת על הציבור הדתי והמסורתי בישראל, המתכנן חופשה מהנה בחו"ל. כיום, בשונה מבעבר, יכולים שומרי המסורת לטייל בעולם בלי לדאוג מפגיעה באמונתם, באורח חייהם ובצביון הדתי שלהם. אתם תדאגו לבחור את היעד, ואנחנו נעשה את כל השאר: נדאג לאוכל כשר ולמדריכים שומרי מסורת, נשמור על זמני התפילות ועוד.

 

למה לבחור בטיול מאורגן?

טיול מאורגן נחשב לאחת האלטרנטיבות הטובות ביותר לטיול בחו"ל. ראשית, היתרון הבולט ביותר של טיול מאורגן הוא הבחירה המקצועית של המדריכים באתרי הטיול המומלצים ביותר, וכמובן ארגון מראש של המסלול. שנית, רבים מהמטיילים בחו"ל נתקלו בהסתבכויות שונות ומשונות, מבלבול לגבי התחבורה והגעה לאזורים מסוימים שבהם בקושי מדברים אנגלית ועד הגעה לאתר סגור (למרות כל מה שקראתם באינטרנט לפני כן). טיול מאורגן נועד בדיוק עבור הצורך הזה – לחסוך לכם הפתעות למיניהן על מנת שתוכלו לטייל בראש שקט.

כבר לא מעמסה: טיול מאורגן לחו"ל לשומרי מסורת

נוסף על כך, טיול מאורגן לחו"ל לשומרי מסורת נועד לענות על צורך כפול: מצד אחד, קיימים בו יתרונותיו של הטיול המאורגן, ומצד שני קיימים הצרכים המיוחדים של ציבור שומרי המסורת. בטיולים מאורגנים אשר אינם מיועדים בהכרח לשומרי מסורת, הצורך הפשוט ביותר, למשל זמני תפילה, יכול להוות חלילה מעמסה. לכן, אנו דואגים לארגן עבורכם טיולים המתוכננים מראש בהתאם לאורח החיים שלכם, לרבות טיול שומר שבת או טיול מאורגן כשר.

בנוסף, כידוע, במדינות רבות ובאזורים שונים בעולם ישנן עדויות לקהילות יהודיות אשר חיו שם במשך שנים רבות. מתוך מודעות לכך, בטיולים שלנו תוכלו לבקר באתרים יהודיים ברחבי העולם ולחוות, ולו במעט, את החיים היהודיים אשר התקיימו שם, ולעתים עדיין מתקיימים.

גם ברגע האחרון

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת ברגע האחרון הם אופציה נוספת מטעם אשת טורס. כך, שגם אם עוד לא מצאתם את הנופש המתאים, וגם אם פתאום התברר לכם שתוכלו לקחת חופש עם הילדים, או שסתם החלטתם בספונטניות לצאת לטיול – מצוין! גם שומרי מסורת יכולים לצאת לטיולי הרגע האחרון וליהנות משלל היתרונות שטיול כזה מספק.

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם