אפרה סקי

אפרה סקי

מהו אפרה סקי? מדובר על סוגי בילויים שונים הפופולאריים במיוחד בקרב אלה העוסקים בפעילות ספורט חורף. בתום הגלישה, בשעות אחר הצהריים, מתחילה החגיגה האמיתית. הגולשים מבלים בפאבים, ברים, מועדוני ריקודים, בתי קפה, אתרי ספא ועוד.

מהם אתרי האפרה הפופלאריים?

Mayrhofen – אתר הסקי מאיירהופן, נחשב לאחד מאתרי הסקי בעלי חווית האפרה הסקי מהטובים ביותר. מדובר בעיירה שוקקת חיים ובעלת חיי לילה תוססים עם מועדונים, ברים עם הופעות תחיות, מסעדות מעולות ופסטיבלי מוזיקה. אם אתם מגיעים לאתר הגלישה המצויין הזה, וברצונכם להשתתף בחוויית האפרה סקי, מומלץ לבקר בבר הפופולארי ה"אייס באר". 

St. Anton – מקום זה נמצא באוסטריה. זהו אחד מאתרי הסקי הנחשבים ביותר בעולם. העיירה מציעה מגוון סוגים של בילויים במיוחד לבני 30 ומעלה. אתר זה נחשב ליוקרתי במיוחד, יש בו סנואופארקים ומעל 80 מעליות. המקומות הפופולאריים ביותר לבילוי הם Mooserwirt ו Crazy Kangaroo, הם נמצאים במורד מסלול הגלישה ונחגגות בהם מסיבות המושכות אליהן צעירים רבים. הרחוב הראשי של העיירה נקרא סטריפ, יש בו מגוון מועדונים, מסיבות, ברים, הופעות חיות וניתן לבלות עד השעות המוקדמות של הבוקר.

Ischgl – גם אתר זה נמצא באוסטריה, אחד הידועים ביותר בכל הקשור למוקדי בילויים. זהו אחד מאתרי הסקי היוקרתיים ביותר באירופה, הוא מקצועי, ויש בו מגוון בתי מלון ברמה של חמישה כוכבים. רוב המבלים במקום הם בני 30 ומעלה, וזהו מקום מפגשם של מפורסמים וידוענים רבים. ניתן לבלות במועדוני ריקודים, בברים, בפאבים, כל מועדון והסגנון המוזיקלי האופייני לו. עונת הבילויים מתחילה לקראת סוף חודש נובמבר ועד תחילת חודש מאי. בחודש זה מגיעים מיטב האמנים למקום, זמרים ידועי שם.

Livigno – מקום זה נמצא דווקא באיטליה למרות שסצנת האפרה סקי פופולארית במיוחד באוסטריה. זהו אזור בעל קסם איטלקי משלו, והוא מציע שלל בילויים ומסיבות. מדובר על אחד מאתרי הסקי הטובים ביותר בעולם, הוא נמצא בצידה הצפוני של איטליה בסמוך לגבול עם שוויץ. בעיירה שדרה ארוכה במיוחד בה מעל 250 חנויות שונות לכל אוהבי השופינג. מקומות הבילוי בעיירה מיועדים לבני כל הגילאים. מדובר על עיירה גדולה למדיי ולעיתים על מנת להגיע ממקום למקום יש לנסוע במונית. מחירי המוניות אינם יקרים והן זמינות לאורך כל שעות היממה. ישנו מגוון מכובד של ברים, פאבים עם סגנונות מוזיקה מגוונים, מועדוני ריקודים ומועדונים בהם מתקיימות מסיבות עד שעות הבוקר המוקדמות. המועדון הפופולארי ביותר נקרא – Kokodi, בו מתקיימות מסיבות סוערות והאלכוהול נשפך כמים. דרך אגב מחירי המשקאות אינם יקרים.

Solden – זהו גם אתר סקי הנמצא באוסטריה. לאורכו של הרחוב הראשי בעיירה מגוון ברים ופאבים. זהו אחד מאתרי הסקי המובילים באירופה והוא ממוקם באזור האלפים. במורד מסלולי הסקי שפע מוקדי אפרה סקי, מועדוני ריקודים, פאבים, ברים, עם מוזיקה מעולה ומשקאות חריפים במחירים זולים. 

גם גולשי אנדורה ייהנו מאפרה סקי כייפי באתרים סולדיאו ופאל ארינסל - בכל אתר ישנם מספר פאבים, ברים עם הופעות חיות, קריוקי, סנוקר ועוד. לרוב הם יהיו  מרוכזים ברחוב הראשי.

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם