ביטוח סקי

ביטוח סקי

ביטוח סקי הינו הכרח לכל מי שנוסע לחופשה בחו"ל לאתרי סקי. חווית הסקי אין שני לה, אולם לעיתים במהלך הגלישה ישנה האפשרות ליפול, להיפצע, להידרדר במדרון ועוד מרעין בישין. ביטוח סקי מותאם בדיוק לפעילות זו.

ביטוח סקי מבטח את הגולשים באופן מלא. לא מעט ישראלים נוסעים מידי חורף לאתרי סקי בחו"ל ואין לדעת מה צופן לו יום. תמיד משהו עלול להשתבש. כאשר מתרחשת תאונת סקי ההוצאות הן אדירות. פוליסה רגילה ושאיננה מקיפה,  גם לא מכסה מפני פציעות הנגרמות במהלך הפעילות הספורטיבית.

מה כוללת פוליסת הביטוח?
ישנן חברות ביטוח רבות, וכל אחת מציעה פוליסת ביטוח אחרת, אין פוליסה אחת דומה לשנייה. הפוליסות נבדלות בגובה הכיסוי, תנאי מימוש הפוליסה וגם מימוש התנאים וצורת התביעה, כל אלה קשורים לחברת הביטוח. לכן מומלץ מבעוד מועד לפנות לכמה חברות ביטוח ולבדוק את תנאי הפוליסה. על כל מקרה, לא רצוי שהפוליסות לא יכללו את הפרמטרים הללו: הכיסוי הרפואי חייב להיות גבוה, מדובר על מאות אלפי דולרים. זאת מכיוון שכאשר נפצעים עקב תאונת סקי, העלויות הרפואיות הינן גבוהות מאוד. ישנם אתרי סקי רבים אשר נמצאים באזורים מבודדים ולכן הפוליסה חייבת לכלול סעיף מיוחד הנוגע לשירותי הצלה והן לשירותי חילוץ.

מה עוד כוללת הפוליסה?
פוליסת ביטוח סקי גם נוגעת לציוד הסקי. מדובר על ציוד יקר במיוחד, לעיתים הוא עלול להיגנב. יש לבדוק כי הפוליסה מכסה את כל הציוד המשמש לגלישה. במקרים רבים כאשר רוצים לבטח את הציוד, יש לשלם תשלום נוסף, אולם הוא זניח למדיי ולכן לא כדאי לוותר על סעיף זה. כך הביטוח הינו מקיף עד כמה שניתן.

מדוע כה חשוב להשוות מחירים בין חברות הביטוח השונות?
אין ספק כי גלישת סקי הינה מהנה מיוחד, חוויה מאתגרת ומרוממת חושים. לכן, אין לנסוע ללא פוליסת ביטוח מתאימה לאופי הגלישה. כל זאת על מנת שתוכלו לישון בראש שקט ותסירו לפחות דאגה אחת מעל לבכם. לרוב התאונות המתרחשות במהלך הגלישה כלל אינן צפויות. כדאי מאוד לבצע עוד טרם הנסיעה סקר שוק ולהשוות בין מחירי פוליסות הביטוח השונות. את הסקירה ניתן לבצע בקלות, באמצעות אתרי האינטרנט הרלוונטיים, וכך גם ניתן לחסוך בלא מעט מזומנים. הרי בין כה וכה החופשה עצמה ורכישת הציוד עולים לא מעט כסף, אז הנה לה הזדמנות להקטין את ההוצאות הרבות. בזכות הבדיקה של פוליסות הביטוח השונות, היא תכסה את המבוטחים באופן הראוי והמקיף ביותר, רק כך החופשה תהיה מושלמת.
 
הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם