ציוד סקי

ציוד סקי

ציוד סקי איננו רק ביגוד תואם. ישנם עוד מגוון מוצרים שיש לרכוש לפני שנוסעים לחופשת סקי. למשל: כפפות המיועדות לסקי, גרביים מיוחדות, משקפי גוגלס, קסדה, 

חנויות סקי מציעות את כל אותם האביזרים להם נדרשים הגולשים. ישנם מוצרים עליהם ניתן לוותר וישנם כאלה שלא. חנויות סקי ניתן למצוא הן בארץ והן בחו"ל. אסור לוותר על מכנסי סקי איכותיות, גוגלס וכפפות סקי. למעשה כאן מדובר על הציוד ההכרחי והאלמנטארי ביותר. אין לרכוש בחנויות ציוד שאיננו מתאים לגלישה כמו חרמונית למשל, כפפות או גרביים שאינם ייעודיים לסקי או משקפיים רגילות. הם אינם אטומים בפני מים ועלולים להירטב, מה שיחרב את כל החוויה.
חשוב גם מאוד לרכוש קסדה, אולם תמיד ישנה האופציה גם להשכיר אותה. עוד כדאי לרכוש כובע מתאים לגלישה, קרם הגנה ומחמם צוואר. אם לא נוסעים לאתר שהוא גבוה מידיי, בו שוררים תנאי קור עזים, ניתן לוותר על רכישת מעיל סקי, גרביים מיוחדות וציוד תרמי. חנות סקי מעסיקה עובדים המבינים היטב בתחום. הם יוכלו לייעץ לכם יותר בכל הקשור לציוד הכרחי וציוד שניתן לוותר עליו. כמו כן הם יוכלו לספק עוד אינפורמציה באשר לכל אותם אתרים בחו"ל בהם ניתן לשכור ציוד ולא לקנות אותו, וכך לחסוך הרבה מאוד כסף.

כפפות סקי
כפפות סקי אינן עוד כפפות רגילות. מדובר על כפפות ייחודיות לפעילות ספורטיבית זו. הדבר הכי חשוב הוא שהכפפות לא תהיינה רטובות, כפפה רטובה רק תקרר את הידיים. חשוב לרכוש כפפות עד כמה שיותר איכותיות, אין מדובר על הוצאה כספית גבוהה מידיי, זהו אביזר חובה לכל מי שנוסע לגלוש בחו"ל. הכפפות ישמרו על ידיים חמות ויבשות במהלך הגלישה, ושוב, רצוי לרכוש איכותיות כך שהן יוכלו לשמש אתכם למשך שנים רבות. כיום בחנויות הסקי ישנו מבחר מכובד של כפפות המיוצרות עלי ידי חברות מותג עולמיות כמו צינר, טרספאס, ספיידר ועוד.

נעלי סקי                                                                                                                           
נעלי סקי, מחירן איננו זול ולכן תמיד ישנה האפשרות להשכירן באתר הסקי עצמו. כאשר גולשים  מופעל כוח לא מועט הן על הקרסוליים והן על הברכיים. קשה מאוד לגלוש מבלי לקבע את שוקי הרגליים והקרסוליים. נעלי סקי מגנות על האזורים הללו. המעטפת החיצונית של הנעליים עשויה מחומר פלסטי והנעל הפנימית עשויה מחומר ספוגי כך שהיא נושמת. נעלי סקי חייבות לתמוך ולהחזיק בקרסול באופן מושלם. כמו כן, רצוי לרכוש נעליים שיהיו גם נוחות. לבסוף, ניתן למצוא נעליים עם פתיחה אחורית ונעליים עם פתיחה קדמית.

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם