ביגוד סקי

ביגוד סקי

ביגוד סקי הוא נושא בפני עצמו. לא רק שהביגוד חייב להיות חם ונוח, כיום יותר מאי פעם לביגוד הסקי טאצ' אופנתי, ניתן למצוא אותו במגוון דגמים וצבעים. מדובר על ביגוד לבני כל הגילאים כולל ילדים.

חייב להיות קר? ממש לא.
מייד כאשר חושבים על חופשת סקי עולה בנו האסוציאציה על קור מקפיא אשר יכול לחרב כל חופשה. אולם, כאשר אנו מדברים על ביגוד סקי, אין בינו לבין קור דבר. מכיוון שהסקי טומן בחובו פעילות גופנית מאומצת, לעיתים אפילו מזיעים בזמן הגלישה. בגדי הסקי של היום מגנים על הגולשים מפני תנאי חום ותנאי קור קיצוניים, ולא פחות חשוב, הם נראים נהדר.
ספורט הסקי טומן בחובו מאמץ גופני משמעותי. הגוף מייצר זיעה ממנה יש להיפטר. כמו כן, נהוג לחשוב כי ביגוד הסקי חייב להיות עבה מאוד, בשל תנאי הקור העזים, אולם ביגוד עבה רק יסרבל כל פעולה. לכן ביגוד הסקי של היום הינו קל יותר וגמיש ומאפשר תנועה חופשית. על מנת לשלב בין כל הדרישות, בגדי הסקי רק הולכים ומשתכללים וזאת בזכות טכנולוגיות מתקדמות. כיום ניתן למצוא שפע של ביגוד של חברות מותג עולמיות והמחיר הוא בהתאם.

השכרת בגדי סקי                                                                                                                     
השכרת בגדי סקי היא גם אופציה שיש לחשוב עליה. הביגוד מאוד יקר ואם מדובר לא רק על אדם אחד אלא על כמה בני משפחה, הקנייה עלולה להסתכם באלפי שקלים רבים ולא כל אחד יכול להרשות זאת לעצמו. השכרת בגדי סקי הינה אופציה מצוינת. ניתן לעשות זאת הן בארץ והן בחו"ל. קצת פחות פשוט למצוא חנויות המציעות השכרת חליפות סקי, הרבה יותר קל להשכיר מגלשיים או נעליים, אבל זה בהחלט אפשרי בחנות עמה אנו עובדים "סקי-פס" והמחירים אינם בשמיים. בתום רכישת החבילה תקבלו גם קופון הנחות בהתאם לצרכים שלכם.

בגדי סקי לילדים                                                                                                   
בחנויות הרלוונטיות, ניתן למצוא גם בגדי סקי לילדים. מדובר על בגדים המתאימים לילדים החל מגיל שנתיים ועד לגיל 15. רצוי לרכוש ביגוד עד כמה שיותר איכותי ולא להתפשר. ביגוד סקי טוב ישמור שלילדים לא יהיה קר ושהם יישארו יבשים במהלך הפעילות. הלבוש מגן מפני כל תנאי מזג האוויר. 

מעילי סקי                                                                                                                
מעילי סקי הם השכבה השלישית של הלבוש, לאחר הגופייה התרמית ובגד הפליז. רק לאחר שעוטים את שתי השכבות הללו, לובשים את מעילי הסקי. המעיל מגן מפני רוחות ורטיבות, הוא מנדף לחות אותה הגוף מייצר בעצמו וכל זאת על מנת לשמור על הגולשים יבשים. 

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם