סקי בבולגריה במרץ

מרץ אמנם לא נשמע כמו החודש האידאלי לחופשת סקי, אך חופשה באתרי הסקי בבולגריה דווקא בחודש זה עשויה להפוך לחוויה ייחודית בה תוכלו ליהנות מחופשת סקי במדרונות השלג התלולים במזג אוויר נעים במיוחד ושמיים בהירים. מזג האוויר האידאלי יכול לשדרג את החופשה שלכם ויאפשר לכם לוותר על חליפת הסקי ליום אחד וליהנות מיום טיול בנופיה המרהיבים של בולגריה.
סקי בבולגריה
בולגריה הצטרפה בשנים האחרונות למדינות כמו שוויץ, איטליה וצרפת כיעד תיירותי חורפי אטרקטיבי במיוחד, הודות למסלולי הסקי הנהדרים שניתן למצוא בה. בשנים האחרונות הושקעו משאבים רבים על מנת להפוך את בולגריה לבירת הסקי של מזרח אירופה. במסגרת השקעות אלו הוקמו מסלולי סקי רבים בדרגות שונות, בנוסף לפיתוח תשתיות נרחב במסגרתו נבנו מעליות ורכבלי שלג בעלי קיבולת גבוהה ביותר, שהופכות את אתרים אלו לנוחים ונגישים ביותר. לצד אלו ולהשלמת חווית החופשה הושקעו משאבים רבים בפיתוח תרבות אפרה סקי, המאפשרת מגוון בילויים מהם ניתן ליהנות לאחר יום מתיש במדרון.
חופשת סקי במזג אוויר אביבי
לרוב נחשב חודש מרץ כסוף עונת התיירות החורפית, כחודש בו יש לוודא באתרי האינטרנט לפני שמזמינים כרטיס ואורזים את המזוודה לחופשת סקי. בבולגריה הודות להשקעה בתשתיות הנחוצות ובציוד המתאים עונת הסקי נמצאת במרץ בשיאה והיא לא נעצרת שם, היא אף נמשכת עד סוף חודש אפריל. תותחי השלג האדירים המוצבים באתרי הסקי בבנסקו ובבורובץ' יבטיחו שלמרות הגובה היחסית ממוצע של אתרי הסקי הבולגרים תיהנו משמיכת שלג מושלמת שתאפשר לכם ליהנות מחופשת סקי במזג אוויר אביבי. רק אל תשכחו לארוז קרם הגנה.
סקי, אבל לא רק 
ליציאה לחופשה דווקא במרץ יתרונות נוספים על פני חופשה בשיאו של החורף האירופי. היציאה לחופשה במזג אוויר נעים מאפשרת לשלב בין חופשת סקי לבין אטרקציות אחרות אותן מציעה בולגריה. מזג האוויר הנעים יאפשר לכם כך לקחת יום מנוחה ממדרון הסקי ולהקדיש אותו לטיולי יום בנופים המרהיבים של בנסקו הממוקמת בהר פירין, או בבנסקו שם תוכלו לצאת לתצפיות נוף מרהיבות הנשקפות מהר מוסאלה הוא ההר הגבוה ביותר בבולגריה.

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם