מפת פלופונס

  • פטראס
  • קיליני
  • אולימפיה
  • נאפפליו
  • רכבת דיאקופטו-קלבריטה
הגדל מפה

טיסות לפלופונס

מטבע
אירו

טיסות ישירות לפלופונס – בלעדי לאשת טורס!

פלופונסוס, אזור בדרום יוון, הוא אחד מיעדי התיירות הפופולריים בעולם. עם החופים המדהימים, האתרים העתיקים והתרבות התוססת, כך שזה לא מפתיע שתיירים רבים טסים ליעד הזה. יש מגוון אפשרויות זמינות עבור תיירים המעוניינים לעשות את דרכם לחלק היפה הזה של יוון.

חברת אשת טורס תוציא ממאי 2023 בבלעדיות טיסות ישירות לחצי האי פלופונס שביוון. הטיסות ייצאו בחודשים מאי-אוקטובר, בימים ראשון וחמישי. בחודשים יולי-אוגוסט תתווסף טיסה נוספת בימי שלישי. הטיסות יהיו עם סאן דור, של חברת אל על.

עד עכשיו אפשר היה להגיע אל פלופונס בטיסה לאתונה או סלוניקי, ולעשות נסיעה באורך מספר שעות לחצי האי. כעת, עם הטיסות הישירות של אשת טורס ניתן להגיע לפלופונס בקלות.

אשת טורס מציעה מגוון טיסות לשדה התעופה ארקסוס שבפלופונס. שדה התעופה ממוקם ליד העיר פטרס, העיר השלישית בגודלה ביוון. במקור היה זה שדה תעופה צבאי, אך מאוחר יותר הפכו אותו לשדה תעופה אזרחי כדי לפתח את התיירות לפלופונס.

עם החופים היפים, הנופים המדהימים והתרבות העשירה, פלופונס הוא היעד המושלם לחופשה הבאה שלכם. ועם טיסות לפלופונס זמינות משדות תעופה מרכזיים ברחבי העולם, קל מתמיד לתכנן את חופשת החלומות שלך. אז התחילו לתכנן את הטיול שלכם עוד היום והזמינו טיסה לפלופונסוס!

אולי יעניין אותך גם