חבילות בטן גב

שלל הצעות לנופש מהנה לצד הים

נא לבחור תאריך
-
נא לבחור תאריך
נא לבחור תאריך
-
נא לבחור תאריך
נא לבחור תאריך
-
נא לבחור תאריך

היתרונות הקסומים של חופשת בטן גב

בין אם אתם מתכננים לצאת לחופשה בזוג, בהרכב משפחתי או עם קבוצת חברים, חופשת בטן גב היא פשוט כזו שכולם ייהנו בה. החבילות שלנו מציעות לכם חופש אידיאלי: שמיים כחולים, נופים בתי מלון מפוארים, שלל אטרקציות ופעילויות ספורט, בריאות ופנאי. בנוסף תוכלו למצוא מגוון חבילות בטן גב ייחודיות כמו חבילות ספא לחופשה בריאה ומטפחת במיוחד. בכל אחד מיעדי חבילות בטן הגב שלנו אנחנו מציעים לכם מלונות מצוינים הנהנים ממיקומים זמינים ומרמות שירות ואירוח גבוהות ביותר.
 

ייחודי באשת טורס: הרכיבו בעצמכם גם את חופשת בטן הגב שלכם

בדומה לשירות שאנחנו מציעים עבור הזמנת חבילות נופש למגוון ערים ברחבי העולם, גם הזמנת חבילות בטן גב זמינה עבורכם בהרכבה עצמית. כלומר: מבין כל המוצרים שאנחנו מציעים, תוכלו לבחור בעצמכם את מוצרי הטיסות, המלונות או הרכבים הרלוונטיים לכם ביותר. שירות זה יאפשר לכם חופש בחירה ושליטה בחופשתכם, כך שזו תתאים לרצונות ולצרכים המדויקים שלכם. אנחנו מציעים לכם גמישות מלאה בהרכבת חבילת בטן הגב המועדפת עליכם – כדי לוודא שהחופשה הבאה שלכם, תהיה גם החופשה הטובה ביותר שלכם. מומחי הנסיעות שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע בתהליך הרכבת הנופש העצמאי.
 
 
אין כמו חופשת בטן גב רגועה ונינוחה להגשמת חלום החופש המושלם. חופשת בטן גב שכזו היא לרוב חופשה באחד מאתרי העולם היפים וכוללת מנוחה, בילויים, אטרקציות ימיות וגם כמה ארוחות טובות. חופשת בטן גב מייצגת, אולי יותר מכל חופשה אחרת, את מהות החופש האמיתית: לקחת הפסקה קלה מהשגרה העמוסה, להתנתק מהמטלות היומיות, לנחות במקום נעים ושליו, להתרווח במלון מפנק ובמילים אחרות: לאכול טוב, לישון טוב ולבלות טוב. אנחנו באשת טורס מציעים לכם מגוון רחב של חבילות בטן גב ליעדים מדהימים במיטב המלונות. חופשות בהן לא תצרכו לעשות דבר, חוץ מלהמשיך וליהנות.
הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם