טיולים מאורגנים עד $999

אנחנו שמחים להציג בפניכם את קשת האפשרויות הרחבה שלנו לטיולים מאורגנים במחירים מדהימים. טיולים מאורגנים עד $999 - מתחילים!

היתרונות של טיולים מאורגנים עד 999$

כשנוסעים לטייל בארץ זרה, יש צורך לדעת ולתכנן מראש את כל הדברים החשובים, לינה, תחבורה, אוכל, מטבע, שפה ועוד המון משתנים. הטיול המאורגן שלנו יחסוך לכם זמן יקר, כדי שתוכלו להתרכז בדבר החשוב ביותר: הנאה מהטיול. טיול מאורגן יאפשר לכם לדעת מראש איך ייראה כל יום בטיול שלכם, ליהנות ממדריך צמוד ומנוסה ובעיקר לא לחרוג מהתקציב שלכם. והנה עוד יתרונות חשובים:

  • מגוון יעדים מדהימים במחירים נוחים - עד $999 
    כל המקומות שתמיד חלמתם לבקר בהם, נמצאים עכשיו בהישג יד. ערים קסומות ורומנטיות, ארמונות ומקדשים, טבע ירוק ופראי וחופי ים יפהפיים. אנו מציעים טיולים מאורגנים ליעדים המעניינים בעולם, לחוויה נהדרת במחירים משתלמים.


  • טיול מאורגן גם ברגע האחרון
    אין צורך לתכנן זמן רב מראש ואפשר בהחלט להיות ספונטניים. אל הטיולים המאורגנים שלנו תוכלו להצטרף גם ברגע האחרון, מבלי להשקיע משאבים רבים בהתלבטויות ותכנונים.


  • לצאת לטיול מאורגן עם החברה המקצועית ביותר
    תכנון טיול מאורגן דורש אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. אשת טורס היא החברה המובילה את תחום הטיולים המאורגנים בישראל, עם עשרות שנות ניסיון ומיטב המדריכים והצוות המומחה. לבחירתכם, טיולים מאורגנים ברמה הגבוהה ביותר להנאה מושלמת.


אשת טורס מאחלת לכם טיול נפלא! 

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם