טיולים מאורגנים לוייאטנם

מסע של חוויה והוויה

וייטנאם, או בשמה הרשמי המלא - הרפובליקה הסוציאליסטית של וייטנאם, היא מקום ייחודי ומיוחד, נפלא ומופלא. אנשים, תרבות, צבעים וקולות. מחוזות, ערים, כפרים ומנהגים. הדבר המרתק ביותר הוא אולי אותה היכרות עם אורחות חייהם הכה מיוחדות של התושבים המקומיים. כמותן, באמת שלא תפגשו בשום מקום אחר.

"ביקור בוייטנאם הוא חוויה טעונה ורב מימדית, שמצליחה להתערבל לכדי זיכרון על חושי. כשם שוייטנאם לא הצליחה להישאר אדישה אל תהפוכות ההיסטוריה במשך למעלה מ – 1,000 שנה של כובשים וחומסים, בסופו של דבר כל מי שמבקר בה, לא מצליח להישאר אדיש כלפיה". יגאל אבני

מה עולה בדמיונכם כשאתם שומעים את השם המסתורי וייטנאם? ננסה להגיד מה עולה בראשינו: ים. שווקים. שדות אורז. איים. דבורים. כפרים. קוקוס. מקדש. אמנות. מפרץ. טבע. שלווה. צבע. טרופי. מערות. חולות. הרים. ואפשר כמובן להמשיך. מפה ועד... וייטנאם.

איפה נטייל במהלך טיול מאורגן לוייטנאם?

מסענו המרתק יתחיל עם הנחיתה וההגעה לסייגון (הו צ'י מין סיטי) שבדרום וייטנאם. עיר זו היא הגדולה ביותר בוייטנאם ונחשבת למרכזית שבה. למרות שאין זו עיר הבירה, סייגון על פי רבים היא הבירה הכלכלית של וייטנאם. העיר השוכנת על גדות נהר הסייגון מחבקת בתוכה שילוב עשיר ויפיפייה של ארכיטקטורה מיוחדת, שווקים ססגוניים, חיי מסחר אותנטיים ועוד קשת שלמה של אלמנטים נדירים.

מביקור צבעוני בעיר נמשיך למחוז טאינינג לעיר בירתה בעלת אותו שם. בטאינינג נבקר במקדש הייחודי קאו דאי (Cao Dai Temple) ונתוודע אל אחת הדתות המעניינות והמסקרנות באזור: דת הקאודאיזם לה 8 מיליון מאמינים (מאמיניה טוענים כי אל אחד יצר את כל הדתות העיקריות).

נמשיך ונסייר בין שלל אתרים ונקודות ציון חשובות בהיסטוריה של וייטנאם ולמעשה של העולם כולו: המקדש הגדול, רשת הווייטקונג ועוד.

מסענו יתקדם אל עבר דלתת המקונג (Mekong Delta), אחד המקומות המרשימים והידועים במדינה בו נצא לשייט קסום ונטייל בין איים קטנים ואורכידיאות טרופיות. במחוז בן טרה נגיע לכפרים ציוריים ונטעם ממעדני המקום הטבעיים. נבקר בכפר בוו עוסקים במלאכת יד מקומית ועוד נבקר במפעל קסום לייצור סוכריות קוקוס!

נצפה בשיטות מסחר קדומות המתקיימות עד היום ובחיים המתנהלים ממש על פני נהר. ומשם, נטוס להאנוי (Hanoi) בירת וייטנאם (מעניין לדעת כי פירוש שם העיר הוא "גדת הנהר").

נטייל בין אתרי העיר היפים: מקדש הספרות, כיכר המוזוליאום, מוזיאון הוצ'מין, פגודת הקורה ועוד. נגיע לרובע העתיק בעיר כשאנחנו רוכבים על גבי ריקשות אותנטיות ונהנה מהאדריכלות הסגנונית שאין שנייה לה.

בערב מחכה לנו חוויה נפלאה: מופע תיאטרון בובות על המים, ממיטב האמנות הווייטנאמית העתיקה כפי שצמחה עוד במאה ה – 11. מתקדמים למרחבים כפריים מדהימים: ניסע דרך כפריה האותנטיים של וייטנאם המקיימים מנהגים מסורתיים לאורך אלפי שנים, היישר אל עבר מפרץ האלונג ביי (Vịnh Hạ Long) דרך נופים טבעיים ואנושיים מהפנטים.

אחת מגולות הכותרת של המסע שלנו תהיה שייט חלומי במימי המפרץ הכולל כ – 3,000 איים קרסטיים. המפרץ הוכרז על ידי אונסק"ו כבר בשנת 1994 כאתר מורשת עולמית ובהחלט מדובר במראה מרהיב ויוצא דופן, המשתנה בכל פעם מחדש. בין אתרי הטבע ואיי וייטנאם נגלה מערות ועוד מגוון אוצרות טבע קסומים. נבקר בכפר המתמחה באמנות קרמיקה ייחודית,
נמשיךך לכפר המתמחה בעיבוד עץ בשיטות מסורתיות ונחווה את הקסם המיוחד שביניהם.

  • מסלול מעודכן יישלח בעת ההזמנה.


אנחנו מאחלים לכם טיול מהנה ומוצלח!

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם