טיולים מאורגנים לטנזניה

טנזניה השוכנת במרכז אפריקה היא גן עדן לחובבי הטבע. בסוואנות הגדולות ניתן למצוא אינספור סוגים של בעלי חיים . כמובן שמלבד חיות בטנזניה תמצאו גם נופים מרהיבים ואת הר הקלימנג'רו המפורסם, ההר הגבוה באפריקה המדינה השוכנת לצדו של האוקיאנוס האטלנטי מציעה גם חופים אקזוטים ואיים יפיפים כגון האי זנזיבר, מאפיה ופמבה.

להלן חלק מהמקומות המרכזיים שאסור לפספס במהלך טיול לטנזניה:

  • שמורת סרנגטי שמורת טבע העשירה והמגוונת ביותר בעולם המשתרעת על שטח השווה בגודלו לשטחה של מדינת ישראל. מדי שנה מתרחשת בסרנגטי תופעת טבע ייחודית ומרהיבה - "הנדידה השנתית הגדולה" במהלכה מעל שני מליון גנו וזברות נודדים במסלול מעגלי בעקבות העשב המתחדש משמורת סרנגטי בטנזניה לעבר שמורת מסאי בקניה וחזרה. הצפייה בתופעה זו היא חוויה חד פעמית שאסור לפספס.
  • מכתש נגורונגורו המכתש המפורסם ביותר באפריקה שנוצר כתוצאה מקריסתו של הר געש ובתוכו . האזור הוכרז על יד אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. אזור זה הוא לא רק יפה, אלא גם מגוון ומציע רכסים געשיים זרועי מכתשים, ימות וביצות, קניונים, הרים ומישורים, דיונות ואוכלוסיות חיות בר מהגדולות בעולם ( רוב מיני בעלי החיים של מזרח אפריקה , כ- 25,000 בעלי חיים) . ואם זה לא מספיק, האזור משמש גם כביתם של שבטים שונים כמו בני שבט המסאי.
  • הפארק הלאומי אגם מניירה - אגם מניירה הוא אחד מאגמי הבקע הסורי אפריקאי. באגם שמורה קטנה ויפהפייה עם נופים מרהיבים הנמצאת למרגלות הצוק ומציעה עולם ציפורים מגוון מאוד, אריות המטפסים על העצים בכדי להימלט מהחום והחרקים. אלפי פלמינגו צובעים לעיתים את האגם בוורוד כאשר הם מגיעים לאגם במהלך נדידתם.

מעבר לטבע המדהים, החיות, השמורות והנופים, בטנזניה תיהנו גם ממפגש עם שבטי המסאי. זהו שבט מסורתי מהמפורסמים ביותר באפריקה הידוע בגובהם של בניו, בריקודים ובקפיצות, בתלבושות המיוחדות – בדרך כלל הן יהיו אדומות, בתכשיטי הענק שתלויים על צוואריהם ואוזניהם של הנשים והגברים  ובטקסים המיוחדים ששמם נישא למרחקים.
 
טיול מאורגן לטנזניה – הצטרפו לטיול אל ספארי בארץ בראשית

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם