טיולים מאורגנים לרוסיה

טיול מאורגן לרוסיה יכיר לכם את המדינה הגדולה בעולם. לאורך השנים רוסיה עברה תהפוכות רבות ושלטונות שונים. המדינה אוצרת בתוכה חלקי היסטוריה של התרבות האירופאית הגדולה. במהלך טיול מאורגן לרוסיה נבקר במוזיאונים המכילים מיליוני יצירות אומנות של גדולי האומנים המערביים כדוגמת, דה וינצ'י, רמברנט, רפאל. נתרשם מהעושר והרווחה שלו זכו הצארים בתקופתם. נראה את ארמונות מפוארים כארמון פטרהוף, ארמון יקטרינה. נבקר בסנט פטרסבורג ומוסקבה

אתרים שאסור לפספס ברוסיה:

  • סנט פטרסבורג - העיר, שנבנתה על ידי פטר הגדול, נחשבת לאחת מהיפות בערי אירופה ולעיר היפה ביותר ברוסיה. סגנון הבניה שלה, המאופיין באדריכלות ארופאית מהמאה ה-18, מקנה לעיר מראה מפואר ואווירהה מערבית. סיור בעיר יגלה את כנסיית "התחייה", הארמונות המפוארים של העיר וכמובן - הגשרים הרבים שמכסים את הנהר.
    בין הארמונות הרבים ניתן למצוא את ארמון פטרהוף, ארמון הקיץ של פטר הגדול. את הארמון מקיף גן עצום ממדים שעוצב לפי קווי המתאר של ארמון וורסאי הידוע.
    ארמונה של הצארית יקטרינה, הנמצא בעיר פושקין, הוא ארמון המפואר בנוי בסגנון בארוק ייחודי וידוע בזכות חדר הענבר שבו.
  • מוזיאון הרמיטאז' מסביר את גודל העוצמה הכלכלית והפאר שהיו ברוסיה בשנים עברו. המוזיאון העצום מכיל מיליוני יצירות מתקופות אומנותיות שונות: יצירות מתקופת הרנסנס כדוגמת יצירותיו של דה וינצ'י ורפאל, יצירות אימפריוניסטיות של מונה ויצירות נוספות מתקופותיה ההיסטוריות השונות של אירופה.
  • מוסקבה, בירתה של רוסיה, היא עיר בעלת בניינים יפים וארכיטקטורה מיוחדת. בין סמליה של העיר ניתן למצוא את הכיכר האדומה, מבני הקרמלין והפרלמנט הרוסי. לאורך השנים הקרמלין שימש את שליטי רוסיה השונים, שראו במקום סמל לשליטה ברוסיה עוד מתקופת הצארים. באזור ניתן לראות את תותח הצאר, שלעולם לא ירה, וגם את פעמון הצאר הגדול שלעולם לא זכה להשמיע את קולו
  • סרגייב פוסאד - עיירה יפה בה שוכן מנזר השילוש הקדוש. המנזר, הגדול ביותר ברוסיה, נבנה במאה ה-14 על ידי סרגיי רדונז'סקי ושוכן במבנה ששופץ ושוחזר לאורך השנים ואף הוכרז כאתר לשימור ע"י אונסק"ו. לאורךך השנים שימש המנזר ככלי מפתח בתהפוכות שעברה רוסיה וכיום המנזר פעיל וחיים בו כ-200 נזירים. 
  • גלריית טרטיאקוב - אחד מהמוזיאונים הידועים והמרשימים ביותר במוסקבה וברוסיה בכלל. במוזיאון העצום גלריה נרחבת של יצירות אומנות של מיטב אומני רוסיה לאורך השנים.
  • "הארמונות התת קרקעיים" - פלא ייחודי למוסקבה שהוא למעשה תחנות מטרו שעיצובן המרשים והייחודי הקנה להן את שמן.
הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם