טיול מאורגן לטייוואן

מטיילים בטייוואן

השילוב בין עבר מפואר ומרשים לבין טכנולוגיה, חדשנות וקדמה מאפיין מדינות רבות ברחבי אסיה, כמו גם את טייוואן, אי בדרום מזרח אסיה, אשר הפך ליעד לטיולים מאורגנים רבים.

טייוואן היא אי בדרום מזרח אסיה הממוקם כמאה ושישים ק"מ מסין. שטחו של האי מורכב בעיקר מרכס הרים מרכזי ומאזור מיושב הנמצא בחלקו המערבי. הפארקים הירוקים, מטעי התה, הנופים מרהיבים והאטרקציות הפזורות ברחביה הם כל המאפיינים שהופכים את טייוואן ליעד מבוקש עבור תיירים. ולאלו שלא רוצים לטייל בה לבד או שברצונם למקד את הטיול ולבקר בכל יעדי החובה, מומלץ להירשם לטיול מאורגן לטייוואן.

 

כל טיול לטייוואן מתחיל בטייפה

אין טיסות ישירות לטייוואן ולכן כל טיול מאורגן לטייוואן יתחיל בטיסה להונג קונג ומשם אל טייפה (Taipei) עיר הבירה של טייוואן המוכרת גם בשם "הרפובליקה של סין". בטייפה תזכו לטעימה מהתרבות הטייוואנית ולה השפעות סיניות, יפניות ומערביות. השפעות אלו ניכרות בהיבטים רבים החל בתרבות והאמנות העממית, דרך האוכל ועד האדריכלות. בטייפה ישנם יעדים ואתרים רבים בהם מומלץ לבקר במסגרת הטיול ביניהם מוזיאון הארמון הלאומי (National Palace Museum), מגדל  101,שהיה גורד השחקים הגבוה ביותר בעולם עד לפני עשור, אנדרטת צ'יאנג קאי שק (Chiang Kai-shek Memorial Hall), הרובע העתיק ועוד.

טיול בטבע הפראי

מלבד האזור העירוני טיול מאורגן לטייוואן לוקח את המבקרים אל תוך הטבע של חלקו הצפוני של האי. באזור הזה ישנם כמה יעדים ואתרי טבע אותם לא כדאי לפספס כמו למשל הפארק הגיאולוגי ייליו Yeliu)) ובו תופעות גיאולוגיות מרשימות, הכפר ג'יופן (Jiufen) ובו סמטאות ציוריות ובתים הבנויים בסגנון יפני, שם יהיה זמן לשוטטות והסתובבות חופשית בין החנויות השונות ובהן בעיקר אוכל ותוצרים של עבודת יד מקומית. באזור הצפוני של האי נמצאים גם המפלים הרחבים ביותר של טייוואן אשר מוכרים מהתכנית המרוץ למיליון ונקראים מפלי שיפן (Shifen).

ביקור במטעי התה באזור האי הצפוני

טייוואן ידועה במטעי התה הנרחבים שלה ולכן בעת טיול מאורגן בטייוואן רוב הסיכויים שתגיעו אל חבל הארץ איליה פורמוזה (Ilha Formosa) ובעברית: האי היפה, כדי ללגום תה טייוואני אמיתי ולבקר במוזיאון התה. מלבד המוזיאון ומטעי התה הנרחבים הסיור יוביל אל תצפית מרשימה מצוקי צ'ינגשוויי (Chingshui) הצופים אל עבר האוקיינוס הפסיפי. מקומות נוספים לביקור בחבל ארץ זה יהיו הפארק הלאומי טרוקו (Taroko) ואגם השמש והירח אשר נחשב לאחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר באי.

 

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם