דילים לחופשה משפחתית

תכנון חופשה משפחתית יכול להיות חוויה כיפית אבל גם כאב ראש לא קטן בשל המורכבות הבירוקרטית של תיאום כל ההזמנות למלונות, הטיסות, ההעברות, והמסעדות למספר נפשות. לכן באשת טורס יצרנו מגוון דילים נפלאים לחופשה משפחתית בחו"ל במספר יעדים המתאימים במיוחד לחופשה משפחתית. למשל: חבילות נופש באנטליה שבטורקיה עם כל הקלאבים המפנקים והכל כלול, דילים לאיים ביוון כמו פלופונס או קורפו, דילים לבורגס ועוד.

הנה כמה טיפים שיעזרו להפוך את החופשה המשפחתית להצלחה:

בחרו יעד שמושך את כולם

שוחחו עם המשפחה שלך על תחומי העניין וההעדפות שלהם ובחרו יעד שעונה על הצרכים של כולם. קחו בחשבון את טווח הגילאים של בני המשפחה, פעילויות שכולם יכולים להשתתף בהן ותקציב.

תכננו מראש

ערכו מסלול מפורט והזמינו את מקומות הלינה, הפעילויות והתחבורה שלכם זמן רב מראש כדי למנוע מתח ואכזבה ברגע האחרון. זכרו כי חלק מהיעדים הפופולריים עשויים לדרוש הזמנה מוקדמת.

ארזו בהתאם

ערכו רשימה של פריטים חיוניים שכולם יצטרכו וארוז בהתאם. הקפד לכלול את כל התרופות הנחוצות, מסמכי נסיעה ומספרי קשר חשובים. אל תשכחו להביא ביגוד נוח ונעליים המתאימים לפעילויות שתכננתם.

תדאגו לבידור

תכננו פעילויות שכולם יוכלו ליהנות מהם, כגון אטרקציות, סיורים וחוויות תרבותיות. הביאו אתכם משחקים, ספרים ופעילויות אחרות עבור הטיסה והנסיעות.

הישארו גמישים

אמנם חשוב לקבוע לוח זמנים, אבל חשוב גם להיות גמישים ומוכנים להסתגל לשינויים בלתי צפויים. זכרו שהרגעים הבלתי נשכחים ביותר קורים לעתים קרובות באופן ספונטני. בסך הכל, זכרו להתמקד בבילוי זמן איכות יחד כמשפחה וביצירת זיכרונות מתמשכים.

אולי יעניין אותך גם
למה להזמין נופש באשת טורס
  • מובילים בתיירות לחו"ל כבר מעל 30 שנה
  • חבילות נופש, טיסות ומלונות בלעדיים במבחר יעדים בעולם
  • במיוחד לטעמכם. המלונות שאנו משווקים הומלצו ונבחרו על ידי קהל לקוחותינו
  • הכי מעודכנים. כל המידע, החבילות והטיסות שלנו מתעדכנות על בסיס קבוע לנוכח השינויים וההגבלות האחרונות
  • שירות מקצועי, אנושי ואכפתי
  • רק ללקוחות אשת: שירות חירום הפתוח 24/7