חופשה אקזוטית

נא לבחור תאריך
-
נא לבחור תאריך
נא לבחור תאריך
-
נא לבחור תאריך
נא לבחור תאריך
-
נא לבחור תאריך

נופש אקזוטי הוא האלטרנטיבה האידיאלית לחופשה עבור אלה שכבר ראו הכל וביקרו כמעט בכל העולם – תמצית החיים הטובים!  לא משנה מה יעד החופשה בו בוחרים, חופשה אקזוטית ליעד מסתורי היא הפינוק האולטימטיבי, והמרכיב העיקרי בכל חופשה כזו הוא הסביבה החלומית בה היא מתרחשת: חולות לבנים, חופים שטופי שמש, מים כחולים צלולים, מזג אוויר אידיאלי, ג'ונגלים טרופיים והרבה צבעונית – כל זה והרבה יותר מצפה לכם אם תבחרו באופציה של נופש אקזוטי.

אם אתם רוצים לשבור את השגרה ולקחת פסק זמן מהכל – נופש ביעד אקזוטי הוא הדבר שאתם צריכים! בין אם אתם מחפשים חופשה מלאה אטרקציות או חופשה שכולה פינוק ו"בטן גב" בחוף הים – זה המקום למצוא הכל. 
בין אם בוחרים באופציה של האיים הקריביים, קנקון שבמקסיקו, סרי לנקה, האיים המלדיביים, איי סיישל, מאוריציוס או קוראסאו - חופשה אקזוטית היא לכל הדעות חוויה שאסור לפספס - חול, שמש, ים וכל הפינוקים שאפשר להעלות על הדעת. נופש אקזוטי מתרחש לרוב במקום קסום ואופי החופשה כמובן ישתנה בהתאם למקום אליו תבחרו להגיע ומה שתרצו לראות. החופים הזהובים, החול הלבן, חיי הלילה - לא משנה מה היעד הסופי בו תבחרו, ההנאה מובטחת!

הנכם מוזמנים לפנות לנציגי המכירות והשירות בכל נושא ואנו נחזור אלכם בהקדם