וייטנאם קמבודיה
וייטנאם קמבודיה 15 ימים
מה מיוחד בטיול
טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה לוקח אותנו אל האתרים המפורסמים והמרשימים ביותר של המדינות האסייאתיות היפות. נתחיל בהנוי שבצפון וייטנאם, בה נתוודע לתרבות הוייטנאמית ולמטבח המקומי, נעפיל אל ההרים הרחוקים שבצפון המדינה למפגש מרתק עם אוכלוסיית השבטים הילידים, ונשוט במימיו של מפרץ הלונג, אשר זכה להיכלל ברשימת פלאי הטבע של תבל. נטוס לדרום וייטנאם, נבקר בכרך המודרני והמתפתח הו-צ'י-מין סיטי (סייגון לשעבר), וניזכר במלחמה האמריקאית בוייטנאם בעת שנבקר במחילות קו צ'י ובארמון הנשיאות. נשוט לאורך נהר המקונג, מהנהרות הגדולים בעולם, נתרשם מהחיים בדלתה של הנהר העצום ונחצה דרכו את הגבול לקמבודיה השכנה. בקמבודיה נבקר בעיר הבירה פנום פן ונקדיש את מירב זמננו לאתר המיוחד והמרתק של מקדשי אנגקור, שנשתכחו בלב הג'ונגל במשך מאות שנים.
פירוט המסלול
יום 1 - תל אביב← הונג קונג
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון לקראת הטיול המאורגן לוייטנאם וקמבודיה כולל הונג קונג. טיול החושף בפנינו את המדינות הקסם של המזרח הרחוק.
יום 2 - הונג קונג - סיור ערב - מופע סימפוניית האורות
לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים בשדה התעופה, נצא לסיור ערב בהונג קונג, העיר אשר הייתה חלק מבריטניה עד לא מזמן וכיום היא מחוז אוטונומי של סין. בהתאם לשעת הטיסה, נוכל להתחיל בסיור ברובע קאולון (Kowloon), חצי אי שמחובר יבשתית לסין. נתחיל בנסיעה לאורך רחוב נתן המפ�רסם (Nathan Rd.) עורק המסחר והתחבורה המרכזי של האזור. נגיע אל שדירת הכוכבים- הטיילת המפורסמת של קאולון- ממנה נצפה במופע סימפוניית האורות על גורדי השחקים של האי הונג קונג. נסיים בסיור בשוק הנשים (Lady’s Market) הצבעוני, המציע מגוון מוצרים, לא לנשים בלבד. בתום הסיור ניסע למלוננו בעיר.
יום 3 - הונג קונג: תצפית מפסגת ויקטוריה← טיסה לסייגון
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נחצה את המיצר הצר המפריד בין חצי האי קאולון לבין האי המרכזי של הונג קונג. נעפיל אל פסגת "ויקטוריה פיק"- נקודת התצפית המפורסמת ביותר באי, ממנה נוכל להשקיף על הנוף (בהתאם למזג האוויר) עוצר הנשימה. נראה את המגדלים אשר צומחים כפטריות אחר הגשם, את הנמל העמוס ואת הנוף הירוק העוטף את הפסגה. לאחר מכן, נמשיך לשדה התעופה הבינלאומי של הונג קונג לטיסה ישירה לסייגון (Saigon), שבדרום וייטנאם, המוכרת גם בשם הו-צ'י-מין סיטי (Ho Chi Minh City), על שם המנהיג הווייטנאמי הנערץ. לאחר הנחיתה וסידורי ויזה בשדה התעופה, נצא בנסיעה בה נוכל להתרשם לראשונה מעיר הענק והבירה הכלכלית של המדינה. נעצור לארוחת ערב ונטעם לראשונה את מאכלי המטבח המקומי ולאחר מכן ניסע לבית המלון שלנו בו נשהה בלילות הקרובים.
יום 4 - הו-צ'י-מין סיטי ומוזיאון המלחמה
לאחר ארוחת הבוקר, נצא להכיר את העיר. נתחיל בביקור בארמון הנשיאות המהודר, בו התגורר בעבר נשיא דרום וייטנאם, ובו הוכרזה אחדותה של וייטנאם לאחר שנים ארוכות של מלחמת אזרחים בין הדרום לצפון. נמשיך לסיור בעיר התוססת ובה מיזוג תרבויות בין מזרח למערב. נראה את בית הדואר ואת הקתדרלה נוטרדאם אשר נבנו בזמן השלטון הקולוניאלי הצרפתי, נבקר בפגודה סינית, נראה את מגדלי העסקים אשר פורחים במרכז העיר ליד הנהר ונותיר זמן פנוי בשוק המקורה ובו מבחר של מוצרי טקסטיל והנעלה, מזכרות ומתנות במחירים זולים. נסיים בביקור מרתק במוזיאון המציג את פשעי המלחמה שביצעו הכוחות האמריקאים בזמן מלחמת וייטנאם.
יום 5 - טאי נין - מחילות קו צ'י
לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון העיר טאי-נין (Tay Ninh) המשמשת כמרכז הדתי והרוחני של קהילת הקאודאי- דת מודרנית שנוסדה בדרום וייטנאם בראשית המאה ה-20. אמונה זו משלבת את היסודות המרכזיים של הדתות הגדולות בעולם- בודהיזם, קונפוציאניזם ונצרות. נבקר במקדש הצבעוני והמסקרן של הקאו-דאי ואולי אף נצליח לחזות בתפילת הנזירים במקדש. בחלק השני של היום, נבקר בקו-צ'י (Cu Chi), כפר בסמוך לסייגון אשר שימש כאתר חשוב במלחמת וייטנאם. מאזור זה פעלו לוחמי הוייט-קונג, הגרילה הקומוניסטית, ויצאו לפעולות חבלה נגד הכוחות האמריקאיים וממשלת דרום וייטנאם אשר בסייגון. במהלך ביקורינו במחילות קו-צ'י נוכל להתרשם מהסביבה הטבעית של ג'ונגל טרופי ולח, רשת תעלות תת-קרקעיות הפרוסות לאורך קילומטרים רבים, וטקטיקות הלוחמה של לוחמי הגרילה.
יום 6 - דלתת המקונג
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, ניסע אל עבר המישורים הפוריים והשדות החקלאיים של דלתת המקונג. נבקר במפעל ביתי המייצר סוכריות קוקוס טעימות, נטעם ממבחר הפירות הטרופיים הגדלים בפרדסי הסביבה, נאכל ארוחת צהריים האופיינית לאזור וגם נשוט בסירות משוטים לאורך תעלות צרות המקשרות בין הנהרות בדלתה. בתום היום החווייתי נמשיך לבית המלון שלנו בסמוך לגבול עם קמבודיה.
יום 7 - שייט על המקונג← פנום פן
לאחר ארוחת הבוקר נצא בשייט על נהר המקונג לכיוון קמבודיה. נהר המקונג הוא אחד מהנהרות הגדולים בעולם, מתחיל בהרי ההימלאיה בסין ועובר דרך ארצות רבות עד שהוא מתפצל לתשעה נהרות משניים ונשפך אל הים בדרום וייטנאם. בחלק זה של הנהר הוא משמש כעורק תחבורה ראשי לתנועה בינלאומית של אנשים וסחורות. במהלך השייט נעבור את הגבול בין וייטנאם לקמבודיה ונמשיך במעלה הנהר עד שנגיע לפנום פן (Phnom Penh), עיר הבירה של קמבודיה. עם הגעתינו לעיר, נצא לסיור פנורמי בו נראה את המוזיאון הלאומי, ארמון המלך ופגודת הכסף. במידה והזמן יותיר לנו, נוכל לבקר בשוק המרכזי או בשוק הרוסי. בתום הסיור נגיע לבית המלון שבפנום פן.
יום 8 - פנום פן← סיאם ריפ: ערב פולקלור
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה ארוכה לכיוון סיאם ריפ (Siem Reap), בסמוך לעיר המקדשים אנגקור (Angkor). אנגקור שימשה כעיר הבירה של הממלכה הקמרית הגדולה לפני אלף שנים וכיום נחשבת לאחד מפלאי תבל וכאתר בעל חשיבות ארכיאולוגית עצומה. האתר ממוקם בג'ונגל עבות אשר השתלט על השרידים ונחשף לעולם רק במאה ה-19. בדרכינו, נעצור לביקר בכפרי הדייגים שבסביבה ונערוך שייט באגם טונלה סאפ (Tonle Sap), מאגמי המים המתוקים הגדולים באסיה. אגם זה משמש בחלק מימות השנה כיובל של נהר המקונג ובעונה הגשומה, כאשר מפלס הנהר עולה על גדותיו האגם מתמלא מחדש. תופעת טבע זו הובילה לשיטות דייג מיוחדות של תושבי המקום בהן נוכל לחזות. בשעות הערב, נצא למופע פולקלור הכולל ריקודים המציגים מוטיבים מחיי היומיום בקמבודיה ובליווי ארוחת ערב.
יום 9 - סיאם ריפ: מקדשי אנגקור← טיסה להנוי
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא לחקור את שרידי העיר העתיקה ומקדשיה המיוחדים ונבקר באתרים המרכזיים בה. נבקר באנגקור תום – קומפלקס עירוני שהכיל בשיאו למעלה ממיליון תושבים. זו היתה עיר אדירה מוקפת חומות גבוהות ותעלת מגן ועל שערי העיר מתנוססים תבליטים ענקיים של פנים מסתוריות. נבקר ברחבת המלך המצורע וברחבת הפילים שבה נערכו מצעדים צבאיים בעבר. נבקר גם במתחם מקדשי הטבע ובהם עצים הצומחים מתוך אבני המקדש ונסיים באנגקור וואט – המונומנט הדתי הגדול בעולם הנחשב למלאכת מחשבת של האומנות והארכיטקטורה של הקמרים העתיקים. בתום הסיור, ניסע לשדה התעופה הבינלאומי של סיאם ריפ, לטיסה ישירה להנוי (Hanoi), עיר הבירה של צפון וייטנאם. לאחר הנחיתה ניסע למלוננו שבאזור.
יום 10 - הנוי← סאפא
את חלקו הראשון של היום נקדיש לסיור מקיף בו נכיר לעומק את עיר הבירה היפה של וייטנאם, השוכנת על גדות הנהר האדום, ומשמשת כמרכז הפוליטי והתרבותי של המדינה. נתחיל בביקור במוזיאון הפתוח על שם הו צ'י מין, אשר היה מנהיג התנועה הקומיניסטית של וייטנאם ונלחם על עצמאותה ואחדותה של מדינתו. נתצפת על המוזוליאום בו נקבר המנהיג הנערץ, נתרשם מהבתים הפשוטים בהם נהג להתגורר ונטייל בין הגנים היפים המובילים אל פגודת הקורה האחת. נמשיך אל מקדש הספרות שנבנה על פי עקרונות הפנג-שואי הקונפוציאניים ושימש כאוניברסיטה הראשונה של וייטנאם. אחר הצהריים, נצא בנסיעה לסאפא, בה נלון.
יום 11 - סאפא
היום נסייר באזור כפרי בו חיים שבטי מיעוטים אשר אינם משתייכים ללאום הוייטנאמי. נחלוף על פני שדות אורז אותם מעבדים עם שוורים, נראה את האיכרים המקומיים ולראשם כובע קש בצורת חרוט ונתארח בבית מקומי, נתנסה בטעימת יין מתירס שהכפר ידוע בו (במידת האפשר). נסייר ברגל בין הכפרים ושדות האורז ונראה כיצד חיים תושביהם בני המונג השחורים. נתרשם מצורת החיים המסורתית של השבט, גידולי האורז, גשרי העץ וכמובן נתפעל מהטבע המרהיב המקיף אותנו. אחר הצהריים נשוב לאזור סאפא ונצא לביקור בשוק המקומי, נראה את הרוכלים המציעים מגוון רב של עבודות יד ססגוניים. נמשיך ונסייר באזור ונבקר בחלק מהכפרים שם נחשף למיעוטים השונים ואורחות חייהם.
יום 12 - סאפא← הנוי: סיור ריקשות - מופע בובות על המים
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נשוב להנוי ונסייר ברובע העתיק של העיר, רכובים על ריקשות אופניים מסורתיות אשר יקחו אותנו למסע בין השווקים, הצבעים, הטעמים והריחות המקומיים. נותיר זמן פנוי לקניות בסמטאות הרובע העתיק ונסיים בצפייה במופע תאטרון בובות על המים, אומנות וייטנאמית ייחודית אשר החלה במקור בשדות האורז המוצפים במים ומתארת את המיתולוגיה וחיי הכפר של וייטנאם. לינה בהנוי.
יום 13 - הנוי←­­­ מפרץ הלונג
ניסע מזרחה לכיוון מפרץ הלונג (Ha Long) אשר נבחר לאחד משבעת פלאי הטבע של תבל. נצא לשייט חלומי ובלתי נשכח במימי המפרץ הקסומים המכילים כ-3000 איים ייחודיים הנראים כעמודים המזדקרים מן המים ועוצבו ברבות השנים על ידי תנועת המים והרוחות. הודות ליופי הטבעי ולייחוד הגיאולוגי, נכנס המפרץ לרשימת אתרי מורשת עולמיים של אונסק"ו ולאחד משבעת פלאי הטבע של תבל. במהלך השייט נעצור לביקור במערת נטיפים שהתגלתה במקרה על ידי דייג מקומי וכיום פתוחה למבקרים ומוארת בשלל אורות צבעוניים. נחלוף על פני צמד סלעים גדולים הצצים מן המים ונראים כמו זוג תרנגולים מתנשקים. במהלך השייט במפרץ הרגוע, תוגש לנו ארוחה על סיפון האונייה.
יום 14 - הלונג - הנוי
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בנסיעה חזרה להנוי. בדרכינו נוכל לעצור לביקור בבתי מלאכה מסורתיים ומפעלים המאפיינים את וייטנאם. נבקר במפעל פנינים בו נוכל ללמוד על דרכי ההפקה של תכשיטי הפנינה והמוצרים הקוסמטיים הנלווים להם. במידה והזמן יאפשר נוכל לבקר גם בכפר הקדרים ובמפעל הקרמיקה בו נלמד על אומנות החרס המקומית. בשעות הערב, נותיר זמן פנוי בשוק הססגוני של הנוי, לקניות אחרונות לפני הטיסה.
יום 15 - הנוי← הונג קונג← תל אביב
תם טיולינו הקסום במזרח הרחוק. לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, ניפרד מוייטנאם ונצא בנסיעה לשדה התעופה הבינלאומי של הנוי, לטיסה ישירה להונג קונג. לאחר מכן, נמשיך לטיסת אל על ישירה לתל אביב.
*המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים הניתנים לשינוי.
היתרונות של אשת טורס
היתרונות של אשת טורס בטיול ל וייטנאם קמבודיה
 • שייט במפרץ הלונג
 • דלתת המקונג
 • מחילות קו-צ'י
 • מופע תאטרון על המים
 • מקדשי אנגקור
 • ארכיטקטורה ותרבות בהנוי
 • שבטי הצפון בסאפא
 • ערב פולקלור
למה להזמין באשת
 • מעל 60,000 נוסעים בטיולים מאורגנים!
 • כ - 170 מסלולי טיול למגוון יעדים בעולם!
 • מבחר מסלולי טיול מלאים,מובטחים וללא ימים חופשיים!
 • טיולים במחירים הטובים ביותר!
 • טיולי ג'יפים,טיולים לשומרי מסורת, למשפחה ועוד!
 • צוות מדריכים מומחה, איכותי וקבוע מבית אשת טורס!

טיול מאורגן וייטנאם קמבודיה

מה מיוחד בטיול מאורגן וייטנאם קמבודיה

טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה לוקח אותנו אל האתרים המפורסמים והמרשימים ביותר של המדינות האסייאתיות היפות. נתחיל בהנוי שבצפון וייטנאם, בה נתוודע לתרבות הוייטנאמית ולמטבח המקומי, נעפיל אל ההרים הרחוקים שבצפון המדינה למפגש מרתק עם אוכלוסיית השבטים הילידים, ונשוט במימיו של מפרץ הלונג, אשר זכה להיכלל ברשימת פלאי הטבע של תבל. נטוס לדרום וייטנאם, נבקר בכרך המודרני והמתפתח הו-צ'י-מין סיטי (סייגון לשעבר), וניזכר במלחמה האמריקאית בוייטנאם בעת שנבקר במחילות קו צ'י ובארמון הנשיאות. נשוט לאורך נהר המקונג, מהנהרות הגדולים בעולם, נתרשם מהחיים בדלתה של הנהר העצום ונחצה דרכו את הגבול לקמבודיה השכנה. בקמבודיה נבקר בעיר הבירה פנום פן ונקדיש את מירב זמננו לאתר המיוחד והמרתק של מקדשי אנגקור, שנשתכחו בלב הג'ונגל במשך מאות שנים.
אטרקציות מרכזיות בטיול וייטנאם קמבודיה
 • שייט במפרץ הלונג
 • דלתת המקונג
 • מחילות קו-צ'י
 • מופע תאטרון על המים
 • מקדשי אנגקור
 • ארכיטקטורה ותרבות בהנוי
 • שבטי הצפון בסאפא
 • ערב פולקלור
למה להזמין באשת טורס?
 • מעל 60,000 נוסעים בטיולים מאורגנים!
 • כ - 170 מסלולי טיול למגוון יעדים בעולם!
 • מבחר מסלולי טיול מלאים,מובטחים וללא ימים חופשיים!
 • טיולים במחירים הטובים ביותר!
 • טיולי ג'יפים,טיולים לשומרי מסורת, למשפחה ועוד!
 • צוות מדריכים מומחה, איכותי וקבוע מבית אשת טורס!
פרטי הזמנה

חוות דעת על טיול מאורגן וייטנאם קמבודיה

מציג 27 חוות דעת שנכתבו ע"י לקוחות אשת טורס ששהו במקום הארוח
טוב מאוד
4.4/5
5/5 מצויין
מהנה ומעניינת הודות למדריך המיקצועי
מהנה ומעניינת הודות למדריך המיקצועי והנחמד , וההרכב המעולה של הקבוצה
5/5 מצויין
חוויה מושלמת
הטיול התנהל מתחילתו ועד סופו בצורה עניינית מאתגרת מושלמת
4/5 טוב מאוד
חופשה מהנה
חופשה כיפית עם טיולים מעניינים
5/5 מצויין
חופשה מעניינת, מאתגרת, מהנה
חופשה מענינת,מהנה עם קבוצה טובה ומדריך מצויין
4/5 טוב מאוד
טיול מאתגר
טיול מאתגר
5/5 מצויין
מסע מרתק
היה טיול מרתק עוצר נשימה אחד המקומות היפים במזרח מאד נהניתי מדהים מעולה.
5/5 מצויין
VERY GOOD
VERY GOOD
4/5 טוב מאוד
היה מעניין ,מלמד, ומחדש
היה מעניין ,מלמד, ומחדש
5/5 מצויין
מהנה
היית חופשה מהנה ומעניינת
4/5 טוב מאוד
טיול פורה ומהנה
טיול פורה ומהנה
4/5 טוב מאוד
נופש חברים
אינני נוהגת לצאת למאורגנים אך לשמחתי יצאתי לטיול עם קבוצה מנצחת תודות למוחמד נציג אש"ת.
5/5 מצויין
מהנה הסברים מדויקים וקולעים
מהנה הסברים מדויקים וקולעים
5/5 מצויין
קשה מאתגרת מעניינת ומקסימה
קשה מאתגרת מעניינת ומקסימה
4/5 טוב מאוד
כמעט טוב מאוד
טיול מעניין .היה מקום להוסיף עוד אתרים עם בע"ח
5/5 מצויין
חופשה חוויתית ומהנה של אשת טורס לויטנאם וקמבודיה
טיול מצוין מאורגן למופת בהדרכתה המנוסה של המדריכה ליזי. יחסה של המדריכה לקבוצה ואלינו באופן אישי ראוי למלוא ההערכה ותודה. ליזי הפגינה ידע רב והפעילה אותנו בכל שעות היום בפעילויות חווייתיות שונות. כל בקשה נענתה מיד עם הרבה חום ויחס אישי מעורר השראה .
5/5 מצויין
טיול לויטנאם וקמבודיה קיץ 2018
טיול מדהים מלא חוויות מרגשות. מקומות מעניינים ומרתקים. הטיול בנוי היטב.
4/5 טוב מאוד
חופשה מהנה ומדהימה
חופשה מהנה ומדהימה
4/5 טוב מאוד
מקסים
מקסים
5/5 מצויין
טיול קמבודיה ויטנאם
מהנה ביותר ומלא חוויות
4/5 טוב מאוד
ויאטנם קמבודיה
נהנתי מאוד מהטיול מההדרכה ומהקבוצה
4/5 טוב מאוד
חוויה מיוחדת
חוויה מיוחדת
4/5 טוב מאוד
חופשה מעניינת
חופשה מוצלחת אתרים מעניינים,מסלול טוב,קבוצה טובה וממושמעת.מדריך טעון שיפור
4/5 טוב מאוד
חופשה מעניינת
חופשה מוצלחת,אתרים מעניינים.מסלול טוב.קבוצה טובה וממושמעת.מדריך טעון שיפור
5/5 מצויין
מעולה
הטיול היה מאוד מעניין.לא הייתי משנה כלום רק. לכוון את השהייה בספא ליום ראשון שיש את השוק הססגוני. לא היינו. וגם אם ליל הסדר נופל בטיול לשנות לכך שתהיה לנו ארוחת ערב משותפת ולא צהריים. הכל היה נהדר
3/5 טוב
היתה בסדר
היתה בסדר
4/5 טוב מאוד
נהניתי מאד
נהניתי מאד
4/5 טוב מאוד
חופשה טובה ,מדריך מעולה
חופשה טובה ,מדריך מעולה